Başarılı oyuncu Hande Erçel o sektöre adım attı! O markalara rakip olacak! İşte detaylar...

Başarılı oyuncu Hande Erçel o sektöre adım attı! O markalara rakip olacak! İşte detaylar...

Başarılı oyuncu Hande Erçel de ticarete adım attı. Oyunculuğunun yanında ticarete de atılan güzel oyuncu müjdeyi verdi. Gözler Hande Erçel'in oluşturacağı markaya çevrildi. Peki Erçel, hangi sektöre adım attı?

Ünlü oyuncu Hande Erçel, kendi markasını oluşturacak! Erçel'den beklenmeyen sürpriz! Makyaj sektörüne adım attı!

Tescilini aldı, herkes sonraki adımını merak ediyor

Ünlü oyuncu Hande Erçel, yoğun kirpikleri ile tanınıyor. Kerem Bursin ile olan aşkları ile gündeme gelen Erçel, doğal güzelliği ile herkesi büyülüyor. Yakın zamanda ünlü bir makyaj firmasının yüzü olan Erçel, bu kez de kendi markasını yaratıyor. Makyaj malzemeleri için tescil belgesini edinen Erçel'in hangi makyaj malzemelerini üreteceği ise merak konusu. Hayranları ise Erçel'e güzel kirpikleri nedeniyle maskaraya yönelmesini öneriyor. 

Hande Erçel kim?

Henüz yirmi yedi yaşında olan güzel oyuncu Balıkesir'de dünyaya geldi. Hala Mimar Sinan Üniversitesi'nde Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumaya devam eden Erçel, 2012 senesinde Azerbaycan'da düzenlenen güzellik yarışmasında ikinci olmuştur.

2013 senesinde ise dizi sektörüne oyuncu olarak adım atan Erçel, ilk olarak Tatar Ramazan ve Çalıkuşu dizilerinde yardımcı oyuncu olarak göründü. İlk olarak ise 2016 senesinde Show TV yapımı olan Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile başrol oyunculuğu yaptı. Bundan sonraki tüm projelerinde başrolde yer alan Erçel, son olarak 2020 senesinde yayına giren Sen Çal Kapımı dizisinde Eda rolü ile ekranlara geldi.  

Sosyal medyada aktif olan isim, instagram hesabını boş bırakmıyor. Şuanda toplam 18 milyonu aşkın takipçisi bulunan Hande Erçel, kendisi gibi oyuncu olan Kerem Bursin ile aşk yaşıyor.