• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 6 °C
  • İzmir 11 °C

Basın Mensupları Hastaneden İndirimli Yararlanacak

Basın Mensupları Hastaneden İndirimli Yararlanacak
Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi ile Özel Üniversal Göz hastanesi arasında, basın mensupları ve birinci dereceden yakınlarının Özel Üniversal...

Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi ile Özel Üniversal Göz hastanesi arasında, basın mensupları ve birinci dereceden yakınlarının Özel Üniversal Göz hastanesinde indirimli olarak tedavi edilmesine yönelik protokol imzalandı.

İmzalanan protokol gereği, basın mensupları ile Basın İlan Kurumu çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Özel Üniversal Göz Hastanesinde tetkiklerde yüzde 50, ameliyatlarda ise yüzde 30 indirimden yararlanabilecek. Özel Üniversal Göz Malatya Hastanesinde düzenlenen protokol imza töreninde konuşan BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı, "Protokol ile basın mensupları ile birinci derece yakınları, BİK çalışanları ile birinci derecede yakınları, Özel Üniversal Göz Hastanelerinden indirimli olarak yararlanacaklar. Sağlık alanında yararlanmaları halinde fark ücreti olarak yüzde 50 indirim uygulanacak. Bu büyük bir avantaj . Bu nedenle Özel Üniversal Göz Malatya ve Elazığ Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Özel Üniversal Göz Malatya ve Elazığ Hastaneleri adına konuşan Yard. Doç. Dr. Oğuzhan Genç ise, Özel Üniversal Göz Hastanesi olarak insan odaklı hizmet ağırlıklı çalıştıklarını ifade ederek, basın mensuplarına jest olsun diye böyle bir indirim sunduklarını söyledi. Genç, Özel Üniversal Göz Hastanesi olarak son derece modern cihazlarla hizmet verdiklerini vurguladı. Özel Üniversal Göz Malatya ve Elazığ Hastaneleri Bölge Müdürü Özgür Çiçek de, basın mensupları ile kurum çalışanları, birinci derecede yakınlarının, tetkiklerde yüzde 50 ve ameliyatlarda yüzde 30 indirimli yararlanmaları imkanı sağladıklarını ifade ederek, sosyal sorumluluk projelerinde hep yer almak istediklerini dile getirdi. Çiçek, Batman'da da hastane açmak için çalışmaları sürdürdüklerini kaydetti.

Konuşmalardan sonra, Özel Üniversal Göz Malatya ve Elazığ Hastaneleri yetkilisi Yard.Doç. Dr. Oğuzhan Genç ile BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı, protokolü imzaladı.

Basın İlan Kurumu Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı'nın girişimleri sonucu, basın mensupları eş ve çocukları ile Basın İlan Kurumu çalışanları eş ve çocuklarının, Özel EGM Hayat ve Park Hospital ile Özel Gözde Hastanelerinden fark ücreti indirimi konusunda da daha önceden anlaşma yapılmıştı

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim