• BIST 101.849
  • Altın 259,118
  • Dolar 5,6360
  • Euro 6,3235
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 16 °C
  • İzmir 25 °C

Başkan Korkut, "Yüzde 90 Garanti, Yüzde Yüze Çalışıyorum"

Başkan Korkut, "Yüzde 90 Garanti, Yüzde Yüze Çalışıyorum"
Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, gündüz merkezde çalışma yaparken, akşam saatlerinde ise köy/mahallelere gidiyor.

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, gündüz merkezde çalışma yaparken, akşam saatlerinde ise köy/mahallelere gidiyor. "24 saat çalışsak azdır" diyen Ali Korkut, "Her bir ferdi, her kapıyı çalmak, insanımıza Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemini anlatmak için gece gündüz demeden çalışmak mecburiyetindeyiz. Ülkemizi engellemeye çalışan güçlere inat, içerideki AB lobisine inat durmak yok" dedi.

Erzurum'da seçimlerin en renkli siması olarak görülen ve halktaki karşılığıyla dikkat çeken Yakutiye Belediye Başkanının hızına kimse yetişemiyor. Merkezdeki 8 mahalleyi kapı kapı çalarak gezen Ali Korkut, yine gün içerisinde esnaf ve sanatkarları da ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemini anlatıyor. Başkan Korkut, akşam saatlerinde ise köylere sefere çıkıyor. Günü üç ayrı çalışma dilimine ayırdığını ifade eden Ali Korkut, "Sabah saatlerinde başlıyoruz çalışmaya, biliyoruz ki vakit dar, çalacak kapı çok. Merkez mahallerimizde çalışma yapıyorum. Sonra değişik esnaf ve sanatkar arkadaşlarımızın kapılarını çalıyoruz. Bir yandan dertleşirken, diğer yandan ülkenin önünü açacak Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatıyorum. Yetiyor mu? Elbette hayır. Akşam şehir merkezinde mesai bitiyor, köy/mahallelerimizde başlıyor. Bizde akşam direksiyonu köylerimize kırıyoruz. Köy köy geziyorum. Bu köy odası benim, şu köy kahvesi senin demeden geziyoruz. İnsanımızla bir araya geliyoruz, dertlerini, isteklerini dinliyorum. Ben onlara, onlar bana Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemini anlatıyoruz. Köylerimizde yüksek sonuçlar çıkacağından eminim, ancak ben muhtarlarımızdan, ileri gelenlerden yüzde yüzlük sonuç istiyorum. Fireye tahammülümüz yok. Herkes mutlaka oyunu kullanmalı, bunun önemini anlatıyoruz. Şükür bizim köylümüzün feraseti yüksek, bizden daha iyi görüyorlar. Eskiler "ariflik" derdi, işte köy/mahallerimizde bunu fazlasıyla görebilirsiniz. Dışarıda Almanya'nın, Fransa'nın, Hollanda'nın, içeride AB lobisi ve FETÖ terör örgütünün neler yaptığını, ne ihanetler içerisinde olduklarını değerlendiriyoruz. İnşallah yüzde yüzlük sonuçlarla yüzümüz gülecek. 36 köy/mahallemiz var. Yarısını gezdim, inşallah her köy/mahallede insanımızla birlikte olacağız. Sandıkta ülkemizi yarınlara taşıyacak sonuçlara ulaşacağız" şeklinde konuştu.

Başkan Korkut, "Yüzde 90 Garanti, Yüzde Yüze Çalışıyorum"

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim