• BIST 102.494
  • Altın 226,632
  • Dolar 5,3255
  • Euro 6,0377
  • İstanbul 3 °C
  • Ankara 0 °C
  • İzmir 6 °C

Başkan Şevket Can, Zabıta Haftasını Kutladı

Başkan Şevket Can, Zabıta Haftasını Kutladı
Mersin'in Tarsus ilçe Belediye Başkanı Şevket Can, 190. Zabıta Haftası nedeniyle zabıta memurlarının haftalarını kutladı.

Mersin'in Tarsus ilçe Belediye Başkanı Şevket Can, 190. Zabıta Haftası nedeniyle zabıta memurlarının haftalarını kutladı.

Meclis Salonunda Zabıta Haftasını kutlayan Başkan Can, Zabıtanın çok önemli görevi yerine getirdiğini söyledi.

Vatandaş memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini ifade eden Başkan Can, "Zabıta arkadaşlarımız, belediye adına hem şehrimizdeki vatandaşlarımızla, hem esnaflarımızla birlikte büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Bu özveri ve duyarlılığın artarak devam edeceğini ümit ediyorum. Kısıtlı personellerle görevinizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Bizde vatandaş memnuniyeti her şeyden önce gelir. Barış içerisinde, huzur içerisinde vatandaşla sıcak ve sağlıklı bir diyalog içerisinde çalışmalar temenni ediyorum. Bugüne kadar ki gayretli çalışmalarınız için teşekkür ediyoruz daha üstün başarılar diliyoruz. Hepinizin Zabıta Haftası kutlu olsun" dedi.

Belediye Başkanı sayın Şevket Can'ın kendilerine her konuda yardımcı olduğunu belirten Zabıta Müdürü Ramazan Gözener, personeli adına başta Başkan Can olmak üzere bütün belediye meclis üyelerine teşekkür ettiğini söyledi.

Teşkilatının 190'ncı kuruluş yıldönümü münasebetiyle hafta içinde çeşitli etkinlikler yapacaklarını belirten Gözener, "Sayın Belediye Başkanımıza bize verdiği destekten dolayı bizde gönül rahatlığıyla ve şevkle görevimizi yerine getiriyoruz. Kendisinin Türkiye'ye mal olan bir sloganı var. Biz büyük bir aileyiz. Bizde kendisine bu münasebetle bir bereket narı takdim edeceğiz. Üzerinde bereket duası var. Altında da başkanımızın sloganı yazılı. Biz büyük bir aileyiz ve kendisi de bu ailenin reisi. Biz görevimizi yaparken Belediye Başkanımızı temsil ettiğimizi bilerek hareket ediyoruz. Görev yaparken vatandaşlarımıza daha nezaketli saygılı davranmaya çalışıyoruz. Bütün arkadaşlarımın Zabıta Haftasını en içten duygularımla kutlar, bizlere çalışma kalitemizi ve şartlarımızı yükseltmek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve daima destek olan Belediye Başkanımız Sayın Şevket Can'a da teşekkür eder saygılar sunarım" dedi.

Gözener, Başkan Can'a bereket narı maketi verirken, bayan zabıta memuru ise çiçek verdi.

Başkan Can, Zabıta Haftası nedeniyle hazırlanan yaş pastayı Belediye Meclis üyeleri ile birlikte kesti.

Başkan Can, Zabıta Haftasını Kutladı

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim