Başrolünde Aybüke Pusat'ın Yer Aldığı Kusursuz Dizisine Bomba Transfer

Başrolünde Aybüke Pusat'ın Yer Aldığı Kusursuz Dizisine Bomba Transfer

Başarılı oyuncu Aybüke Pusat en son Netflix yapımı 50 metrekare dizisinde Engin Öztürk ile başrolü paylaşmıştı. Pusat şimdilerde başarılı oyuncu Furkan Andıç ile beraber Kusursuz dizisine hazırlanırken diziye bir ismin daha katıldığı öğrenildi...

Başrollerinde Aybüke Pusat, Furkan Andıç ve Büşra Develi'nin yer aldığı Blu TV dizisi kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Kusursuz dizisinde yer alacağı öğrenilen son isim Tövbeler Olsun dizisi ile tanınan başarılı oyuncu Sercan Badur oldu. 

Başrolü paylaşacak

Badur'un Aybüke Pusat, Büşra Develi ve Furkan Andıç ile beraber başrolü paylaşacağı öğrenilirken dizinin ise Kırmızı Oda dizisinin yönetmeni Cem Karcı tarafından çekileceği biliniyor. Kusursuz'u senaryosu ise Bir Küçük Eylül Meselesi ve Cingöz Recai gibi işleri ile tanınan Kerem Deren'i kaleminden çıktı. 

Kusursuz dizisi konusu nedir?

Blu TV'de yayınlanacak olan Kusursuz dizisinde, bir teknede buluşan genç arkadaş grubunun açık denizde yaşadığı etkileyici macerası konu edilecek. Sosyal medya paylaşımları ve flashback sahnelerinin olacağı bilinen dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Sercan Badur kim?

1990 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Badur, Mimar Sinan Üniversitesi'nin Konsarvatuar'ında Tiyatro üzerine lisans eğitimi aldı. 2010 senesinde DOT tiyatrosunda çalışmaya başlayan Badur, aynı sene içerisinde Çağan Irmak'ın yönetmenliğini üstlendiği Karanlıktakiler filmi ile sinemaya atılmış oldu.

Üniversitede eğitim alırken henüz ikinci senesinde Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Necati karakterine hayat verdi. Canımın İçi ve Son Yaz Balkanlar yapımlarında da görülen Badur, 2014 senesinde Güllerin Savaşı dizisinde psikolojik sorunlar yaşayan Cihan karakterine hayat vermişti. 2016 senesinde Babamın Ailesi dizisindeki Mert karakterini canlandıran Badur, Mekan Artı tiyatrosunda Burada Bugün oyununda Ağustos karakterini canlandırdı. Ayrıca sevilen çizgi film Ben10'de de seslendirme işlerine imza attı.

Badur, 2020 senesinde yayınlanmaya başlayan Tövbeler Olsun dizisinde Buğra Horanta karakterine hayat verdi. Mini dizi Masum Değiliz'de de Umut karakterini canlandıran Badur, Ushan Çakır ve Oya Unsustası ile beraber başrollerde yer aldı.

En Yeniler