Başvuran Emekliye 20 Bin tl veriliyor! Başvuranlara hemen ödeniyor

Başvuran Emekliye 20 Bin tl veriliyor! Başvuranlara hemen ödeniyor

Emeklileri İlgilendiren Gelişme: Başvuranlara Ödemesi Hemen Yapılıyor! Dikkat çeken ayrıntılar

Emeklilerin zaman zaman krediye ihtiyacı olabiliyor. Kimi zaman borçlarını kapatmak kimi zaman bir ihtiyacını karşılamak için

Ancak Maaşlarının kesintiye uğramasından endişe duydukları için genelde kredi çekmek istemiyorlar. Oysa uygun koşullarda kredi veren bankalar var.

Şartlar öylesine uygun oluyor ki ödeme kolaylığı da tanınmakta. Ancak Emekliler bu bilgileri bilmediği için başvuramıyorlar.

Sizler için İki bankaya ait bilgileri derledik. Bu bilgiler doğrultusunda sizde hangi bankanın koşulları sizin için uygunsa başvurunuzu yapıp ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Unutmayın Her bankanın şartları kendine göredir ve şartlar değişiklik gösterebilir. En uygun fırsatlardan yararlanmak için bankaların şubesine başvurabilir ve bilgi alabilirsiniz..

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ
Ziraat Bankası ise emeklilere kredi kampanyasını ma
aş verdiği müşterilerine Emeklinin Artısı Kredi Kampanyası adı altında verdi. Ziraat Bankası bu kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlardan sadece, emekli maaşlarını bir süre ödemek koşulu ile bir taahhüt talep ediyor. Bu kampanyadan yararlanan emekliler hem ihtiyaç kredisi hem de konut kredisi alabiliyor. Emeklinin artısı ev alacak emeklilere konut kredisi yüzde 0.87 faiz oranı olurken, ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.12 oranından kredi imkanı sunuluyor.

Ziraat Bankası'nın emeklinin artısı kredisi kampanyasında vade süreleri de farklı. İhtiyaç kredisi için 60 ay vade imkanı sunan Ziraat Bankası, konut kredisi almak isteyen emekli müşterilerine 120 ay vade imkanı tanıyor.

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ
Halkbank'ın kredi kampanyasının adı ise "Mutlu Emekli Kredisi". Bu kampanya ile müşterilerine 36 ay vade ile krediler veren Halkbank, emekli kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.18 imkan sunuyor.
Halkbank emekli kredisi başvurusu için; T.C. kimlik numarası, istenilen kredi miktarı ve gelir miktarı yazılarak 3452′ ye göndermek yeterli olacak.
Kredi onayı gelen emekli kredisi alan emekliler, Halkbank şubelerine giderek de kredi talebini bankadaki yetkililere iletebilir.

Halkbank tarafından yapılan açıklama

Bilindiği üzere Halkbank müşterilerinin durumlarına göre özel ödeme seçenekleri sunuyor. Bu seçeneklerden faydalanmak isteyen emekli vatandaşlara Halkbank "Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli" imkanları sağlıyor.


Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,18'den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.

Tutarı ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz 100.000 TL'ye kadar kredinizi aylık %1,18'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,23'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi;

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.