Başvuran herkese 10 Gb bedava internet paketi verilecek! Sevindiren açıklama geldi...

Başvuran herkese 10 Gb bedava internet paketi verilecek! Sevindiren açıklama geldi...

Cep telefonu operatörleri müşterileri kendilerine çekmek için bedava internet hizmeti sunma yarışına girdi...

Ülkemizde bulunan 3 cep telefonu operatörü olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşteri portfolyosunu genişletmek için bedava internet verme yarışına girdi.

3 dev şirket her yıl olduğu gibi 2021 yılı içerisinde de müşteri potansiyelini genişletmek amacıyla birbirinden farklı onlarca kampanya geliştirdi. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden ( örneğin; öğretmen, polis, memur, öğrenci ya da sağlık çalışanı için düzenlenen kampanyalar) ve her kesimden insanın düşünülerek hazırlandığı bu kullanıcı paketleri aracılığı ile müşteri kazanmaya çalışan operatörler şimdi de bedava internet dağıtma yarışına girdiler

Operatörlerin Kampanya Yarışı

  1. Turkcell Salla Kazan: Turkcell, müşterilerini elinde tutmak için geliştirmiş olduğu App vasıtasıyla ücretsiz internet ve konuşma dakikası hediye ediyor. Ancak bu hediyelerden faydalanabilmek için öncelikle uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekiyor. Ardından Haftada bir gün uygulamayı açarak salla kazan kısmının seçilmesi ve telefonun hafifçe sallanarak verilecek hediyeyi alması gerekiyor. Bu kazanılan hediyelerin süresi ise sadece 1 hafta..
  2. Vodafone Bedava İnternet: Vodafone'un ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilmek için ise yine bir uygulama indirilmesi gerekiyor. Bu uygulama açıldıktan sonra sistemde bulunan anlaşmalı reklamları izleyerek kullanım hakkı elde edebileceğiniz internet hediyesi kazanabiliyorsunuz.
  3. Türk Telekom Bedava İnternet: Türk Telekom'un bedava internet ücretinden faydalanabilmek için operatöre ait  sil- süpür uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Belirli dönemlerde sunulan ücretsiz internet imkanlarından faydalanmak için uygulamayı kullanmanız gerekiyor..