Bay Yanlış Dizisinin Ozan Şefi Final Nedenini Gözler Önüne Serdi Gerçeği Duyan Şaştı Kaldı

Bay Yanlış Dizisinin Ozan Şefi Final Nedenini Gözler Önüne Serdi Gerçeği Duyan Şaştı Kaldı

FOX TV'de yayınlanan Bay Yanlış Dizisinin Final nedenini gözler önüne seren bir açıklama geldi: Üstelik dizinin yakışıklı karakteri Ozan'dan..

Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle izlenen Bay Yanlış Dizisi Final kararı aldı. Ancak Dizinin Konusunu bir kenara bırakın Dizideki Özellikle Serdar karakteri ve kardeşi üzerinden yürütülen tuhaf sahneler devamında Tolga karakterinin iğrençliği dizinin çöpe gitmesine neden oldu.

Can Yaman'ın yer aldığı Dizi sadece Türkiye'de değil yurt dışında bile ilgiyle izleniyordu. Örneğin Kuzey Makedonya'da yaşayan halkın büyük bölümü Türk Dizilerine meraklı.

Ve kime sorsam Bay Yanlış'ı izliyorum bitmesine üzülüyorum diyor.

Böylesine güzel bir diziyi bitiren tek bir şey var dedim daha önce ki yazımda.. Neydi o? Gerçeklik...

İzleyici kendinden bir şeyler bulmak istiyor.

Gerçeklik maalesef yoktu..

Diğer mesele ise Ya Arkadaş... Cuma günü insanların en sevdiği gündür ertesi gün iş okul gibi şeyler olmaması nedeniyle koştur koştur AVM'lere mekanlara giderler.

Dizinin izleyici kitlesi genelde gençlerden oluşuyor ve bu kesim Cuma günü direk arkadaşlarıyla dışarı çıkmakta.

Neden Siz dizinin Gününü başka bir güne taşımaz ve Başlangıçtaki gibi iyi bir sunumla devam etmezsiniz ki?

İlla diziye bir gerilim bir kötülük katacaklar.

Kattınız da ne oldu bitti? Peki Dizi oyuncuları final kararıyla ilgili ne diyor? Basında çarpıcı bir haber yer aldı: Haber ayrıntılarında dikkat çeken detaylar vardı

Serkay Tütüncü göz önünde duran o gerçeği herkese bir kez daha hatırattı. Sokak ortasında kameralar tarafından yakalanan oyuncu, Ozan Dinçer karakterine hayat verdiği Bay Yanlış dizisinde rol aldığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

 “Bizim için aslında çok keyifli bir projeydi. Çok eğlenerek çektik, çok keyif aldık. Ama bu işin doğasında var sonuçta. Yani çok hakim olduğum konular değil, ben oyuncu kısmından bakıyorum konuya. Seyirci ile bütünleşmesi gereken bir konu var sonuçta. Aynı reaksiyonu, istediğimiz reaksiyonu almadığımız zaman sonuçta diziler bitebiliyor.”

Ozan Şefin de dediği gibi izleyiciyle bu dizi bütünleşemedi ve sonuç olarak bitti..

Serdar Karakteri.

Kız kardeşi..

Ve Tolga Karakteri dizinin bitmesine neden olan karakterler oldu...

Kapıcı Karakteri bile daha eğlenceliydi o kadar net..

En Yeniler