BAYRAM TATİLİ SÜRESİNCE GÖKYÜZÜNDE BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

18.Ağustos.2018 Cumartesi
Sezgilerinize güvenerek güzel işler çıkarabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınızda sözlerinizi dinlettirirken sevginizi dengeli bir şekilde etrafınıza dağıtma şansınız olacak. Herkesi eşit görerek hareket edeceksiniz. Geçmişte gitmeyi planladığınız bir seyahate çıkabilirsiniz. Ailenizle ilgili hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler üzerine konuşabilir karar verebilirsiniz. Maddi konularda ani sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günün sonuna doğru iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.
19.Ağustos.2018 Pazar
Merkür tıslamaya başlayacak ve durağan pozisyonuna geçiyor. İletişimde zorluklar, internette yavaşlama, teknolojik aletlerde problemler oluşabilir. Tatile gidecekler trafiğe dikkat ediniz. Ayrıca ani düşmelere dikkat kemik kırıklığı yaşanabilir. Bugün çalışacak olanlar iş yerinde büyük bir tartışmanın içinde kendilerini bulabilirler. Yakın çevrenizle ani tartışmalar ve kavgalar çıkabilir. Öğle saatlerinde maddi sıkıntılarınızı aile içinde çözerek sosyal olmak isteyeceksiniz. Bir sözleşme imzalamak zorunda kalabilirsiniz. İmzalamadan önce en az iki kere okumanızı tavsiye ederim aldatılma riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
20.Ağustos.2018 Pazartesi- Kurban Bayramı Arifesi
Ay yay burcunda hareketine devam ederken pozitif bir enerji içerisinde olacağımızı, farklı ve yeni yerler görmek isteyebiliriz. Bu süre içerisinde rüyalarımız daha da belirginleşecektir. Bu dönemde abartılı her türlü eğilimden uzak durmalıyız. Kariyerinizle ilgili ani değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ani çıkabilecek kavga ve tartışmalara dikkat diyorum. Aile büyüklerinden birisinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Arife günü hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz, maddi harcamalarınızı dengede tutmaya çalışmalısınız. Gün içerisinde Merkür ileri hareketine başlamış olacak.
21.Ağustos.2018 Salı- Kurban Bayramı 1. günü
Öncelikle herkese huzurlu, sağlıklı, mutlu bir bayram dilerim. Gün içerisinde maddi kaynaklarınızı dengeli kullanmanız gerekiyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Duygularınızı ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz kendinizi yanlış ifade ettiğiniz için tartışma veya bir kavganın ortasında kalabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme şansı yakalayabileceğiniz bir ortaklık imkanı doğabilir. Ay sabah saatlerinde Oğlak burcuna geçecek ve burada seyrine devam edecek. Bu süreçte yakın geleceğe dair planlar yapmak ve hedeflere ulaşmak için hırslı, pratik bir yaklaşımla hareket etmek duygusal güvenliğimizi doyurma noktasında temel gereksinimlerimiz haline gelebilir. 
Bazılarınız maddi problemler yüzünden sosyalleşmekten vazgeçmeyi isteyebilirsiniz. Merkür durağan halinden çıkıp düz hareketine başladığı için ortaklıklarla ( evlilik, iş)  ilgili görüşmeler ön plana çıkabilir. Bu süreçte konuşma üslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim her ne kadar Merkür normal hareketine başlamış olsa da henüz normal hızına dönmediği için ani olaylar yaşatabilir.
22.Ağustos.2018 Çarşamba- Kurban Bayramı 2. günü
Sabahın ilk saatlerinde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Maddi konularda aile içinde tartışmalar çıkabilir. Ortaklık gerektiren işlerde ani problemler ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde maddi kaynaklarınızı artırmak için Jüpiter size yardım edecek. Akşam saatlerinde çok çalışmanız gerekebilir. Seyahat edecekler için gün içerisinde ve akşam saatlerinde Satürn'ün etkisiyle kısıtlanmalar ve problemler yaşayacaklardır. Trafikte daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
23.Ağustos.2018 Perşembe-Kurban Bayramı 3. günü
Öncelikle tüm Başakların doğum günü kutlu olsun.
Sabahın ilk saatlerinde gökyüzünde Mars ve Pluto'nun Ay ile kavuşumu var. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız, temkin diyorum.  Aile içi anlaşmazlıklar problemler gündeme gelebilir. çocuklarınızla yakından ilgilenmelisiniz. Çocuklarınıza dikkat ediniz. Ani kazalara karşı dikkatli olunuz. Trafikte özellikle dikkat etmenizi öneririm. Geçmişte vermiş olduğunuz bir borç size geri gelebilir. Yakın çevrenizden insanlarla tartışma yaşayabilirsiniz daha sakin olmakta yarar var.
24.Ağustos.2018 Cuma-Kurban Bayramı 4. günü
Aile içi ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gün. Evli olanların eşleriyle iletişiminde dikkatli olmalarını tavsiye ederim. Ufak bir tartışma büyüyebilir. Arkadaşlarınızla beraber zaman geçirmek isteseniz de aileniz tarafından kısıtlanma ihtimaliniz yüksek olacak. Günün ilerleyen saatlerinde aradığınız kişilere ulaşamaya bilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz yakın çevrenizle bir araya geleceksiniz. Sağlığınıza özellikle gıda zehirlenmesine karşı dikkatli olunuz. Mide problemleri yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat ediniz maddi problemler yaşayabilirsiniz.
Trafikte dikkatli olunuz.
Herkese mutlu, huzurlu güzel bir bayram dilerim, sevgilerimle...

Önceki ve Sonraki Yazılar