Bayramdan Sonra A101'den Büyük Atılım Mağazada Yok Yok!

Bayramdan Sonra A101'den Büyük Atılım Mağazada Yok Yok!

Tam kapanma nedeniyle gelen kısıtlamalar nedeniyle marketlerde haftalarca aktüel ürünler satışa çıkamadı. uzun süreli az satışın acısını çıkarmaya hazırlanan mağaza zincirlerinden büyük atılım geldi. A101'de ise...

Ünlü market zinciri A101 bayramda ve tam kapanmada uygulanan satış yasağının ardından büyük bir satış yapmaya hazırlanıyor. Mağazada baskülden buzdolabına, televizyondan fırın kabına kadar pek çok ürün gelecek. Ürünlerin A101'e geliş tarihi ise...

Ramazan Bayramı'ndan sonra büyük bir indirime hazırlanan A01'de, 20 Mayıs perşembe günü büyük bir alışveriş olacak. A101, perşembe gününde getireceği ürünleri katalog ile duyurdu. İndirimden faydalanmak isteyenler perşembe günü en yakınlarındaki A101 mağazasını ziyaret edebilirler.

Televizyon bile satılacak

Uzun süredir süren market yasaklarından sonra A101 temel ihtiyaç haricinde pek çok ürün getirecek ve büyük bir indirimle satacak. Markete gelecek olan en dikkat çekici ürün Onvo markalı ultra HD android smart led televizyon oldu. Ürün normal koşullarda 4000 bin liraya yakın bir fiyattan satılırken A101'de yalnızca 3.299 TL'ye alıcısını bulacak.  

Beyaz eşya yağmuru

Bir ev eşyasını da çok düşük fiyattan satacak olan A101'de SEG markalı ve no-forst özellikli buzdolabı 520 litre kapasitesi ile sadece 2.799 TL'den satışa çıkacak. Yine SEG markalı ve 5 kilo çamaşır makinesi ise 1.499 TL'den alıcısını bulacak. Flavel markalı ve üç çekmeceli dondurucu da 949 TL'den satılacak.

Akıllı mutfak gereçleri büyük indirimde olacak

Mutfak gereçleri de indirimli olarak A101'de alıcısını bulacak. Kiwi markalı çubuk el blender'ının fiyatı 79,95 Türk lirası iken, Arzum markalı Starry el blender seti de 199 liraya mağazalarda satışta olacak. Kiwi markalı Türk kahvesi makinesi ise 79,95 liraya satılacak. Aprilla markalı akıllı banyo baskülü ise 99,95 Türk Lirası olarak alıcısı ile buluşacak. Daha pek çok elektronik ürün ve ev eşyası da indirimle beraber A101 müşterisi ile 20 Mayıs Perşembe günü buluşacak.

En Yeniler