Belediye resmen vatandaşlara duyurdu 100 Liradan kiralık daireler açıklandı

Belediye resmen vatandaşlara duyurdu 100 Liradan kiralık daireler açıklandı

Ankara Büyükşehir belediyesi resmen duyurdu 1+1 daireler 100 TL'den vatandaşlara kiraya verilecek kiralama yapmak için ise şartlar belli oldu.

Yine medyanın gösteremediği efsane bir müjde var. Müjde ise Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. Başkan Mansur Yavaş vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda halkın sesine kulak vermeye devam ediyor.

Son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan bir açıklama dikkat çekti. Açıklamaya göre 100 liraya kiralık daireler.

Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre Mamak Araplar mahallesinde 18 yıldır kullanılmayan Eserkent Sosyal konutlarında yenilemeye gidildi.

Daireler tek tek güzellleştirildi. İhtiyaç sahibi vatandaşların barınma ihtiyacını karşılamak maksatıyla belediye burada bulunan 400 daireyi 65 yaş üstü veya yeni evlenmiş çiftlere aynı zamanda maddi durumu iyi olmayan yurttaşlara çok düşük fiyattan kiraya v erielcek.

Başkan Mansur Yavaş bu konutların açılışını 29 Ekim'de açıklayacak. Aynı zamanda  fiyat 100 lira.. Öte yandan kontratlar iki yıllık yapılacak.. 

Daire içlerinde beyaz eşyada bulunuyor. Kura üzerine yapılacak kiralamalar noter huzurunda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden bilgi alabilirsiniz

Not : FOTOĞRAF TEMSİLİ AMAÇLIDIR

En Yeniler