Benim Adım Melek Dizisi Tıpkı Masumiyet ve Doğduğun Ev Kaderindir'le aynı sonu paylaştı Kriz var

Benim Adım Melek Dizisi Tıpkı Masumiyet ve Doğduğun Ev Kaderindir'le aynı sonu paylaştı Kriz var

TRT1'in dizisi olan Benim Adım Melek ile FOX TV'nin dizisi Masumiyet ile TV8'in dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizileri resmen aynı sonucu paylaştı. Televizyonda büyük bir kriz var! Üç dizi birden...

Çarşamba akşamları TRT1'de yayınlanan Benim Adım Melek dizisi yakında final yapacak. Bu nedenle reytinglerde de büyük bir değişim gözlemleneceği tahmin ediliyor ancak bu haftaki sonuçlar herkesi şaşırttı.

Çarşamba akşamlarının reyting savaşları kanlı bitti. Zirveyi bırakmayan ATV'nin dizisi Kuruluş Osman ile hemen arkasından gelen Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz izliyor. iki dizi kolay kolay reytinglerde yerini kaptırmayacak gibi görünüyorken bir yandan da Show TV'nin aldığı kararın ne kadar doğru olduğu anlaşıldı. 

Kırmızı Kamyon Haziran'da yayınlanacak

Show TV de geçtiğimiz hafta iddialı dizisi Kırmızı Kamyon'un ilk bölümünü yayınlamıştı. Ancak Kırmızı Kamyon reytinglerde ilk ona bile giremedi. ATV'nin heyecanlı tarih dizisi ile Kanal D'nin entrika dolu dizisinin izleyicileri Kırmızı Kamyon'u izlemek için bir sebep bulamadı. Bunun yanında Doğduğun Ev Kaderindir ile Masumiyet seyircisi de sıkılmaya başladı. Show TV de Kırmızı Kamyonun ilk haftadan fişini çekmek istemedi ancak Haziran ayında dizinin baştan tekrar yayınlanacağını duyurdu.

Benim Adım Melek izleyicisi finalden sonra hangi diziyi tercih edecek?

TRT1'de yayınlanan Benim Adım Melek dizisi de yakında final yapacak. Seyircisinin ise hangi diziyi izlemeyi tercih edeceği merak konusu çünkü buradan gelecek izleyiciler reytinglerde epey bir farklı tabloyu ortaya koyacak.

Masumiyet en kötü sonucu alan dizi oldu

Bu haftaki çarşamba reyting sonuçları ise epey şaşırtıcıydı. Masumiyet AB'de beşinci oldu, totalde ise on ikinci olan dizi ABC1'de ise dokuzuncu sıradaydı. Dizinin senaryosunda da aslında büyük bir farklılık var ancak seyircinin sıkıldığı bu haftaki reytinglerle anlaşıldı.

Benim Adım Melek, Masumiyet'i geçti

Benim Adım Melek dizisi ise dokuzuncu sırada Masumiyet'in önüne geçti. AB'de ise on birinci olan Benim Adım Melek, ABC1'de de 10. sıraya yerleşmişti.

TV8'in dizisi en iyi sonucu aldı

Doğduğun Ev Kaderindir bu savalarda en iyi çıkan dizi oldu. Total sıralamada sekizinci olan Doğduğun Ev Kaderindir AB sıralamasında da altıncı olurken ABC1'de yedinci geldi.