Bill Gates yaptığı salgın açıklamasıyla gündemi alt üst etti ve bitiş için bomba bir tarih verdi

Bill Gates yaptığı salgın açıklamasıyla gündemi alt üst etti ve bitiş için bomba bir tarih verdi

Korona virüs salgını bütün dünyada alarm seviyesini artırmayı sürdürüyor. Salgın Çin'de başladı bütün dünyaya yayıldı. Yayılırken suçlamalar ise peşi sıra gelmişti..

Herkes Korona virüs nasıl başladı merak ediyor. Bildiğimiz detaylar Salgının Çin'de başladığı ve dünyaya yayıldığı.

İşin  ilginç yanı salgın Çin'de başladı ve ardından sert bir karantina uygulaması yapıldı. Bu karantina sonrasında Çin şimdilerde normal hayatını yaşıyor. Herkes soruyor kendi kendine haklı olarak bu salgın Çin'de başladı ve dünyaya yayıldı. Şimdi Çin normal hayatı yaşayabilirken dünya neden normal hayatı yaşayamıyor.

Cevap kimse bulamıyor. Ancak bazı sosyal medya ağlarında ise aslı astarı olmayan suçlamalar yöneltilebiliyor. Örneğin Korona virüs salgını başladığı zaman dikkatleri üzerine çeken bir isim var. Hatta onun için Olağan Şüpheli bile denilebiliyor. Microsoft'un kurucusu olan Bill Gates'den söz ediyoruz.

Bill Gates yine gündeme geldi. Ve bomba bir açıklama yaptı. Aşı çalışmalarının başarı elde etmesi durumunda zengin ülkelerin 2021 yılında normale yaklaşacağını ifade etti. 

Korona salgınında şüpheli olarak adlandırılan Bill Gates yaptığı bu açıklamayla gündemi sarsarken korona salgınında normale dönecek tarihi ise 2021 yılının son çeyreği olarak açıkladı.

Bu açıklamayı duyan bizler haliyle sorduk. Sen nereden biliyorsun. Bu başka mesele elbette tahmin ediyor ama koca koca profesörler ne diyordu?

Virüs Haziran'da bitecek...

Eylül'de aşı gelecek.

Haziran bitti virüs bitmedi. Eylül geçti Aşı gelmedi!