BİM'den Yeni Uygulama Artık Marketten Alışveriş Yaparken Bu Yöntem Geçerli Olacak

BİM'den Yeni Uygulama Artık Marketten Alışveriş Yaparken Bu Yöntem Geçerli Olacak

Dev zincir BİM market, yeniliklerle müşterilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor. BİM Birleşik Mağazalar A. Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre artık alışverişte çok daha pratik bir döneme girildi...

BİM'den alışveriş yapanları ilgilendiren gelişme. Artık temassız ödeme için BİMPARA kullanmak mümkün olacak. Cep telefonuna yüklenen uygulama sayesinde alışverişte kolaylığın önü de açılacak.

BİM market hem teknolojik gelişmeler hem de koronavirüs tedbirleri kapsamında temassız alışverişi teşvik etmek için yeni bir uygulamaya adım attı. Marketin yaptığı açıklamaya göre akıllı telefonlara yüklenen BİMPARA uygulaması ile yüklenen miktarda alışveriş yapılabilecek. Alışverişte ödeme yaparken yalnızca cep telefonunun gösterilmesi yeterli olacak. Bu sayede temassız alışveriş desteklenecek.

Hangi cihazlar erişim sağlayabilir?

BİM market uygulaması sayesinde kredi kartı ya da nakit paraya ihtiyaç duyulmaksızın yalnızca BİM'den cep telefonu aracılığı ile alışveriş yapılabilecek. BİM market uygulamasını hem Android telefonlar Play Store üzerinden, hem de IOS sistemine sahip olan akıllı telefonlar App Store üzerinden indirip kullanabilecek.  

BİMPARA Nasıl Kullanılabilir?

App store, Google Play ya da Huawei App Gallery'den "BİMPARA" adlı uygulama telefona yüklenmeli. Cep telefonu ile kayıt olduktan sonra karta tek seferde en az 50 en fazla da 2000 lira yüklenebilecek. Kart niteliği taşıyan bu hesaba bir gün içeriisnde en fazla dört sefer yükleme yapılabiliyor ve toplamda 6000 lira yüklemesi gerçekleşebiliyor. 

Uygulama ile sevdikleriniz ya da ihtiyaç sahiplerine de para gönderimi sağlayabilirsiniz. Tek seferde en az on en fazla beş yüz lira olacak şekilde gönderim sağlanabiliyor. 

Uygulama özellikleri neler?

BİMPARA uygulaması içerisinde ise hesap bakiyesi görüntülenebiliyor. Bunun yanında tıpkı bir banka uygulaması gibi çalışan uygulamada harcamalar da görülebiliyor hatta hesap hareketleri de kaydediliyor. Yüklemeler de tek tek kayıt altına alınıyor.

Uygulamayı indirmeden de ödeme yapmak mümkün. Telefona gelecek olan SMS ile tek kullanımlık ödeme kodu sayesinde BİM kasalarından ödeme gerçekleştirilebilecek. 

En Yeniler