Bir Başkadır 2. sezon tamam ardından 3.sezon geliyor! İzleyicileri sevindiren gelişme

Bir Başkadır 2. sezon tamam ardından 3.sezon geliyor! İzleyicileri sevindiren gelişme

Yayınlandığı günden itibaren Türkiye gündemine oturan Bir Başkadır dizisiyle ilgili yeni gelişmeler var İzleyiciyi sevindiren gelişme geldi..

Bir Başkadır Dizisi Yayınlandığı günden itibaren ülke gündemine oturdu. Milyonlarca kişi tarafından izlenen dizi sadece Türkiye'de değil Dünya genelinde de oldukça ses getirdi. 

Netflix platformunda yayınlanan dizisi bir çok dile çevrildi. Dizi izleyiciyi çok etkiledi. Diziyi seven milyonlarca kişi 2.sezon için bekleyişte..

Başrollerinde Fatih Arıtman ve Öykü Karayel'in yer almış olduğu Bir başkadır dizisi bünyesinde onlarca ünlü oyuncuyu barındırıyor.. 

İşlemiş olduğu konular ve senaryo nedeniyle dikkat çeken Bir Başkadır dizisi ilk sezonuyla adeta ülke gündemine oturdu.

Berkun Oya tarafından yönetilen dizinin Yapımcılığını Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstlendi.. Dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Nesrin Cavadzade, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen oldukça ünlü ve usta oyuncular yer alıyor.

Kulislerde Sızan bilgilere göre Dizinin 2.Sezonunun 2021 Mart ayında geleceği iddia edilirken 3.Sezon içinde kolların sıvandığı bilgisi geldi.

Anlaşılan o ki Bir Başkadır dizisi Netflix platformunda Lucifer dizisini tahtından edecek. Şimdiye kadar Netflix ortamında en çok izlenen diziler arasında Lucifer yer alıyor... 

Bu siteden Ulusalpost.com Aktif link verilmeden alıntı yapılamaz