Bir Zamanlar Çukurova dizisi bitiyor mu? Final haberine herkes çok üzüldü...

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bitiyor mu? Final haberine herkes çok üzüldü...

'Bir Zamanlar Çukurova' dizisi ekranlara veda mı ediyor? Dizi ile ilgili açıklama yapım şirketinden geldi.

2 sezondur izleyiciyi ekran karşısına kitleyen 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisi bitiyor mu?

Perşembe günleri ATV'de yayınlanan ve Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği başarılı dizi de geçtiğimiz haftalarda başrol Oyuncusu Vahide Gördüm ayrılık kararı almıştı. Bunun üzerine dizinin final kararı alacağı ve ekranlara veda edeceği iddia ediliyordu.

Final Yok!

TIMS&B Productions yetkilileri, dizinin çekimlerine planlanan şekilde devam edildiğini ve ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın perşembe akşamları seyircisiyle buluşmaya devam edeceğini belirtti. 

Yeni Bölümde Neler Olacak?

‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünde Züleyha, eczanedeki karşılaşmalarında Müjgan’ın hamilelik haberini öğrenip, üzgün bir halde konağa döner. Ne Saniye, ne Sevda derdinin ne olduğunu öğrenemez. Yaşadığı üzüntü, Züleyha’yı bambaşka bir bakış açısına ve yeni kararlara götürecektir.


Hastaneden taburcu olan Behice, mağduriyetini resmileştirmek istercesine yeni bir oyun kurar. Züleyha tarafından hedef gösterildiğini herkese ilan edecektir. Ancak attığı adımlar Çukurova’nın bir diğer “kurnaz” kadını Şermin’i kuşkulandırır. Neredeyse yaptığı planın tamamını çözerek, Demir’e gider. Şermin bu sayede hem kendisini küçümseyen Behice’yi alt etmeyi hem de yeniden “Yaman” olarak kabul görmeyi istiyordur.

Demir de Züleyha da gitmesini istemeyince iyice konağa yerleşen Sevda, evin hanımlığına da alışmaya başlayacaktır. Bu durum, Saniye için tahammül edilemez bir hale gelecektir. Gaffur hem Behice’nin tehditlerinden hem de Saniye’nin tavırlarından kovulacakları korkusu yaşarken yine yanlış adımlar atacaktır. Gaffur’un korkularına daha da çok sinirlenen Saniye ise, Hanım’ın yerine birini kabul etmektense kovulmayı göze alacaktır.

İlgili Haberler