Blu TV yaptığı güzellikle gündeme otururken ülke genelinde herkes akın akın girince bakın ne oldu

Blu TV yaptığı güzellikle gündeme otururken ülke genelinde herkes akın akın girince bakın ne oldu

Koronavirüs salgınını durdurmak amacıyla Türkiye'de 56 saat boyunca sürecek olan sokağa çıkma yasağından dolayı ücretsiz hale getirilen Blu TV'nin sunucularında kilitlenme meydana geldi. İzleyiciler girmekte zorlandı

İnternet platformları arasında yer alan ve ücretli olan Blu TV bir güzellik yaptı. Karantina boyunca vatandaşların siteden ücretsiz yararlanmasını sağladı. Türkiye genelinde Korona virüs sebebiyle alınan sokağa çıkma yasağı boyunca  ücretsiz olacağını duyuran Blu TV’de erişim problemi yaşandı.

Cumartesi Pazar geçerli olmak üzere Hafta sonuna özel yüzlerce yerli ve yabancı dizi ve filmin ücretsiz izlenebileceğini açıklayan Blu TV’ye girişte kısa süreli aksaklıklar yaşandı.

Yaşanan yoğunluk nedeniyle Siteye giriş yapmakta zorluk yaşayan kullanıcılar "üzgünüz, şu anda hizmet veremiyoruz" uyarısı ile karşılaştılar. Yaşanan bu aksaklık nedeniyle Blu TV'den konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, Sosyal medyada da BLU TV gündem oldu. Blu TV tag'inin Twitter'da trend topic listesinde zirveye oturduğu görüldü..

Öte yandan gelen bilgilere an itibariyle siteye sorunsuz bir şekilde giriş yapılabiliyor. İstediğiniz dizi ve filmi siteden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz..