Bolu Cumhuriyet Başsavcısı, Mehmet Yurtseven İddialara Yanıt Verdi

Bolu Cumhuriyet Başsavcısı, Mehmet Yurtseven İddialara Yanıt Verdi

Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, bazı siyasilerin Bolu'da FETÖ operasyonlarının kararlılıkla ilerlemediği iddialarına ilişkin "Kimin ne dediği...

Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, bazı siyasilerin Bolu'da FETÖ operasyonlarının kararlılıkla ilerlemediği iddialarına ilişkin "Kimin ne dediği bizi ilgilendirmiyor. Bolu'da örgüte karşı operasyonlar kararlılıkla devam ediyor. Bir tane FETÖ üyesi kalmayana kadar mücadelemiz devam edecek" dedi.

Bolu Valiliği'nde, Bolu Valisi Aydın Baruş başkanlığında, İl Jandarma Komutanı İsmail Güzel ve Bolu Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya'nın katıldığı bilgilendirme toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven bazı siyasilerin FETÖ operasyonu ile ilgili eleştirilerine yanıt verdi.

Bolu'da FETÖ operasyonlarının kararlılıkla yürümediği iddiaları üzerine açıklama yapan Yurtseven, "Biz kendimizden eminiz. Adliyede ben de dahil 3 savcımızla birlikte örgüte karşı gece gündüz demeden çalışmalarımız devam ediyor. Söylenenleri dikkate almıyoruz. Kimin ne dediği bizi ilgilendirmiyor. Bolu'da bir tane bile FETÖ üyesi kalmayana kadar çalışmalarımız devam edecek. Mücadeleci ve bu ekipler kararlı mücadele etmeye inanmış bir ekibim var. Bolu halkı müsterih olsun FETÖ operasyonları kararlılıkla devam edecek" şeklinde konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı