Boşanmaya sevgilisiyle gitti! Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşanmak için adliyedeydi..

Boşanmaya sevgilisiyle gitti! Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşanmak için adliyedeydi..

Uzun zamandır kavga gürültü boşanmaya çalışan eski futbolcu Emre Aşık ile eşi Yağmur Sarnıç yine boşanamadı..

Bir süredir boşanmaya çalışan ve aralarında sorunları olan Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık çifti boşanmak için adliyedeydi. 

Sürekli atışan ve aralarında sular bir türlü durulmayan Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık çifti bir süre önce boşanmaya karar verdi ancak o günden bu yana magazin gündeminden hiç düşmediler.

İkili arasında yaşanan gerilim çocuklarından, aile yaşamlarına hatta geçmiş hayatlarına kadar birçok konunun ortaya dökülmesine kadar vardı.

Sürekli birbirini suçlayan taraflar bugün yine boşanamadı ancak Yağmur Sarnıç'ın adliyeye sevgilisi ile gelmesi ve parmağında tektaş yüzük bulunması dikkatleri çekti.

Boşanmaya Sevgilisi ile Geldi

Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık bir süre önce boşanmaya karar verdi. Boşanma kararı almadan önce çiftin arasında başlayan gerilim sonrasında sık sık magazin basının gündemini oluşturdu.

Çocuklarının velayetinden geçmiş yaşamlarına kadar birçok konuda birbirini itham eden taraflar bir süredir boşanmaya uğraşıyor ancak bir türlü olmuyor. Boşanma kararı aldıktan eşinin çocuklarına şiddet uyguladığını belirterek çocuklarının velayetini almak isteyen Emre Aşık'a, Yağmur Sarnıç psikolojik sorunları var eski sevgilisi Aysun Kayacı'da ondan korktuğu için Amerika'ya yerleşmiş demişti.

Bunun Üzerine Emre Aşık da eşinin eskiden eskiden eskort olarak çalıştığını iddia etmişti. Taraflar birbirlerini sürekli suçlarken bir yandan da filmlere konu olacak olaylarda yaşanmıştı. Yağmur Sarnıç'ın sevgili olduğu iddia edilen birisi ekranlara açıklama yapmış ve Sarnıç'ın kendisine Emre Aşık'ın önünde cinsel ilişkiye girip ardından öldürmeyi teklif ettiğini ancak yapmadığını belirtmişti. taraflar arasında sular bir türlü durulmazken Emre Aşık çocuklarının velayetini almış ancak boşanma davası henüz sonuçlanmamıştı.

Olaylar arasında boşanmaya karar veren taraflar boşanmak için bugün adliyedeydi. Yağmur Sarnıç, boşanmaya sevgilisi ile birlikte geldi.

Nafaka Ödemek İstemiyorum

Duruşma salonunda taraflar hazır bulunurken Sarnıç'ın sevgilisi ise, duruşma gizli görüldüğü için dışarıda beklemek zorunda kaldı.

Emre Aşık'ın duruşmada, boşanmak istiyorum ama nafaka vermek istemiyorum zaten Yağmur Sarnıç bir başkası ile beraber yaşıyor, parmağında bulunan tek taşı gösteriyor ve evlenip 4 çocuk daha doğuracağını söylüyor benim de bir ailem çevrem var boşanmak istiyorum dedi. Maddi durumunun kötü olduğunu ve nafaka vermek istemediğini de belirtti. Duruşma şahitlerin dinlenmesi için ileri bir tarihe ertelendi.