Bülent Ersoy ve Yılmaz Morgül Birbirine Girdi! İkilinin tartışmaları gündeme bomba gibi düştü!

Bülent Ersoy ve Yılmaz Morgül Birbirine Girdi! İkilinin tartışmaları gündeme bomba gibi düştü!

Bülent Ersoy ile Yılmaz Morgül resmen birbirine girdi. İkilinin arasındaki ipler iyice gerildi. Yılmaz Morgül'ün tepkisine çok sinirlenen Bülent Ersoy bakın neler söyledi. Yılmaz Morgül ağzına geleni saydı...

Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy kavgası büyüyor! Yılmaz Morgül Bülent Ersoy'a ağzına geleni saydı... Bülent Ersoy'dan cevap gecikmedi. Yılmaz Morgül'den gelen tepki üzerine Bülent Ersoy ne dedi?

Kürk tartışmaları devam ediyor... Bülent Ersoy her sene olduğu gibi yine aldığı kürklerle gündeme oturdu. En son Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne kürklerini bağışlamak istemişti ancak dernek tüzükleri gereği katledilen bir hayvanın üzerinden kar sağlayamayacağını dile getirerek Bülent Ersoy'u sert bir dille reddetmiş, cevapları ise uzun süre gündemden düşmemişti. Ersoy ise bu durumdan çok üzüldüğünü dile getirerek üzerimden reklam yapmaya çalışıyorlar şeklinde bir tepki vermişti. Ersoy kimse benim hayvan severliğimi sorgulayamaz diyerek de kafaları karıştırmıştı. Tartışmalara birden bire Yılmaz Morgül de dahil oldu.

Yılmaz Morgül geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy'un kışlık kürk provası yapmasına tepkiler vermişti. Morgül sokak ortasında öyle sözler söyledi ki duyanların ağzı kulaklarına vardı. 

Hayvandan başka hayvan kürk giymesin

Kürk giymediğini açıklayan Yılmaz Morgül, kürke karşı olduğunu ve kürkü sadece hayvanların giyeceğini açıkladı. Morgül "Mümkünse başka hayvanlar kürk giymesin" diyerek kürk giyenlere büyük tepki gösterdi.

Yakıştıramadım, kabul edilemez

Kürk polemiği yaşadığı Bülent Ersoy'la ilgili olarak yöneltilen soruya ise Bülent Ersoy'un büyük bir sanatçı olduğunu ancak bu dönemde pek çok insanın ekonomik olarak zor günler yaşadığını hatırlattı. Yılmaz Morgül, Bu zor günlerde Bülent Hanım'ın çıkarak asgari ücretlilere üzüldüğünü dile getirdikten hemen sonrasında 50 bin liraya kürk almasını sanatçıya yakıştıramadığını dile getiren Morgül, bunun kabul edilemez olduğunu dile getirdi.

Ben bilirim

Morgül Bülent Ersoy'un en azından bir kaç ailenin kira giderlerine destek olabileceğini, hatta bu dönemde iş bulamayan çalışamayan orkestra çalışanlarına yardımcı olabileceğini dile getirirken siz bilemezsiniz ancak ben çok iyi bilirim her şeyi sözlerine yer verdi.

Morgül son günlerde aldığı kick boks eğitimi ile ilgili de gündeme gelmişti. Sokak ortasında tekme hareketini gösteren Morgül'ün 57 yaşında olduğuna kimse inanamadı. Morgül basın mensuplarına "İstediniz, ben de hareketin kralını yaptım" dedi.