Burcu Biricik Ortalığı Kasıp Kavurdu! Dünyaca Ünlü Yönetmenden Biricik'e Övgü Yağdı!

Burcu Biricik Ortalığı Kasıp Kavurdu! Dünyaca Ünlü Yönetmenden Biricik'e Övgü Yağdı!

İlk olarak TV8'in dizisi Kırmızı Oda'da büyük ses getiren, şimdilerde de Kanal D'deki Camdaki Kız dizisiyle konuşulan Burcu Biricik, son projesi adeta ile oyunculuk dersi veriyor. Dünyaca ünlü yönetmenden Biricik'e büyük övgü...

Kırmızı Oda'daki Boncuk karakteri ile gönüllere taht kuran, hemen ardından da Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisindeki Nalan karakteriyle oyunculuğun hakkını veren Burcu Biricik, şimdilerde de Netflix'te yayınlanan Fatma dizisindeki performansı ile konuşuluyor. Dizinin İngilizce dublajı için Biricik'in rolünü seslendiren Kristina Klebe, şahsi sosyal medya hesabından Biricik'i övgülere boğdu.

Biricik kariyerinin zirvesinde

Ünlü oyuncu Burcu Biricik bu aralarda art arda gerçekleştirdiği başarılı yapımlar ve harika oyunculuk performansı ile kendinden söz ettiriyor. Kırmızı Oda'da oldukça trajik bir hikayenin altından başarı ile kalkan Biricik, yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkan Camdaki Kız'da da başarılı bir iş çıkarıyor. Ancak Biricik'in zirve işi ise Fatma dizisi oldu. Temizlikçi bir kadına hayat veren Biricik'in performansı o kadar başarılıydı ki mini dizi Netflix Türkiye listelerinde anında bir numara yükseldi ve pek çok övgüyü aldı. Dizinin İngilizce dublajı için ise Alman asıllı Amerikalı yönetmen, seslendirmen ve oyuncu Kristina Klebe, Biricik'e övgüler yağdırdı.

"Büyüleyici bir deneyimdi"

Klebe, sosyal medya hesabı üzerinden uzun bir açıklamada bulundu. Fatma dizisinde Burcu Biricik'i seslendirmekten büyük gurur duyduğunu dile getiren Klebe, hala bu deneyimin sarsıntısını yaşadığını açıkladı. Yaşadığı deneyimin kendisine neden bu kadar yakın hissettirdiğini açıklamakta zorlandığını dile getiren Klebe, Burcu Birick'in inanılmaz performansı karşısında sadece sesi ile bunu kanalize etmeye çalışmanın hem zor hem de çok etkileyici olduğunu belirtti. Klebe, Fatma karakterine de çok fazla yakınlık hissettiğini açıklarken, Biricik'in yüzüne bakarken onun kendisi olmadığını hatırlamayı unuttuğunu belirtti. Fatma dizisini çok büyülü bulduğunu da sözlerine ekleyen sanatçı takipçilerine diziyi İngilizce ya da Türkçe de olsa mutlaka izlemeleri gerektiğini söyledi. 

Biricik de Klebe'nin gönderisini alıntılayarak yanıt verdi. Güzel oyuncu "Bu sözleri duymak benim için onur verici, çok teşekkürler." yanıtını paylaştı.