Büyük iddia! Can Yaman'ın yeni sevgilisi kim? İtalyan güzel ile oteldeki görüntüleri ortaya çıktı!

Büyük iddia! Can Yaman'ın yeni sevgilisi kim? İtalyan güzel ile oteldeki görüntüleri ortaya çıktı!

Can Yaman hakkında büyük iddia! Görüntülerdeki kişi o mu? Ünlü oyuncunun İtalyan aşkı kim? Can Yaman'ın yeni sevgilisi kim? Sarışın güzel ile görüntüleri ortaya çıktı, magazin dünyası ayağa kalktı! Can Yaman'ın İtalyan aşkı...

İtalya'ya giden Can Yaman'ın otelde sevgilisi ile görüntüleri ortaya çıktı! Skandal gelişmede Can Yaman'ın sevgilisinin İtalyan spiker Diletta Leotta olduğu öne sürüldü!

İtalya'ya Ferzan Özpetek'in yönettiği bir reklam filminde oynamak için giden Can Yaman'ın oteldeki görüntüleri hayranlarını şok etti. Yaman'ın yeni sevgilisi ile fotoğrafları basına sızdı. Görüntülerdeki sarışın güzelin İtalyan sunucu Diletta Leotta olduğu öne sürüldü. İki taraftan da henüz bir açıklama gelmezken, hem İtalyan hem de Türkiye basınında haberler yankılandı. 

Otelde beş gün iddiası

İtalyan dergi Chi'de yer alan habere göre ünlü sunucu Leotta ile Can Yaman aynı otelde kaldılar. Görüntüleri ile birlikte verilen habere göre Leotta, Can Yaman ile Roma merkezindeki büyük otelde beş gün geçirdi. 

Diletta Leotta kim?

İtalyan televizyon sunucusu, 1991 senesinde İtalya'nın Sicilya Özerk bölgesinde bulunan Katanya şehrinde dünyaya geldi. Tam ismi Giulia Diletta Leotta olan güzel sunucu, hem spor spikerliği yapmakta hem de modellik ile ilgileniyor. Bir yandan da internet ünlüleri arasında yer alan Leotta, instagram hesabını aktif olarak kullanıyor. Instagramda 7,3 milyon takipçisi olan Diletta Loetta Can Yaman'dan 2 yaş küçüktür.

2010 senesinden bu yana pek çok televizyon programında sunuculuk yapan güzel spiker, şuan DAZN spor platformu için Series A haberlerinin sunuculuğunu yapıyor. Oyunculuk da yapan güzel spiker, 2020 yılında yönetmenliğini Giampaolo Morellinin yaptığı "7 ore per farti innamorare" (Seni aşık etmek için yedi saat) isimli filmde rol almıştır. Ünlü spikerin bir de "scegli di sorridere" (Gülümsemeyi seç) isimli kitabı bulunmaktadır.

İlgili Haberler