Çakır ve Polat efsanesi EDHO'da yeniden buluşuyor herkes habere çok sevindi

Çakır ve Polat efsanesi EDHO'da yeniden buluşuyor herkes habere çok sevindi

Heyecan dorukta Polat ve Çakır efsanesi yeniden mi dönüyor? Herkes EDHO dizisine yeniden katılacağını konuşuyor. Bomba etkisi yaratan haber geldi..

Sokaklar boş olurdu onlar ekrana çıktığında. Herkes evinde işyerinde kıraathanelerde Kurtlar vadisini izlerdi. Çakır ve Polat büyük bir efsaneydi. Bir çok genç ise onları örnek almaya başlamıştı. Ekranların en uzun soluklu dizisiydi. Türkiye tarihinde görülmemiş bir rekora imza atmışlardı.

Son günlerde iki isim yine gündemden düşmüyor. Bir çok yayın kuruluşu efsane iki ismin yeniden bir araya geleceklerini iddia ediyor.

Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz adlı dizide tekrar bir araya gelecek iddiası heyecan yarattı..

2022'de yeniden çekilmesi planlanan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi öncesinde, Oktay Kaynarca ile uzun süre aynı dizide yer alan Necati Şaşmaz, eski partneri ile bir kez daha yan yana geleceği iddia edildi.

İddiaya göre Necati Şaşmaz, diziye Polat Alemdar karakteriyle katılacak ve dizide bir süre kalacak. Polat Alemdar, gizli devlet adamı olarak Hızır Çakırbeyli ve ailesiyle masaya oturacak.

KONU İLE İLGİLİ YAPIM ŞİRKETİNDEN RESMİ AÇIKLAMA YAPILMADI
Konu hakkında yapım şirketinden bir açıklama yapılmadı. Şaşmaz’ın diziye ne zaman dahil olacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

(posta)

Peki Siz ne düşünüyorsunuz iki isim EDHO'da olmalı mı? Yorumlarınızı aşağıdaki bağlantıdan bizlerle paylaşabilirsiniz...