Camdaki kız dizisinde yaşanan son skandal her şeyi alt üst edecek türden oldu!

Camdaki kız dizisinde yaşanan son skandal her şeyi alt üst edecek türden oldu!

Kanal D'de perşembe akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizi Camdaki Kız'da büyük felaket! Yaşanan skandaldan sonra her şey alt üst olacak. Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni olan diziden büyük değişiklik...

Kanal D'de başlayan ve büyük bir ses getiren Camdaki Kız dizisinde ortaya çıkan skandal sonrası herkes resmen dağıldı. Sedat'ın yasak aşkı ortaya çıkınca hem Nalan, hem Sedat hem de Sedat'ın ailesi çok zor duruma düştü.

Başrollerinde Burcu Biricik'in oynadığı sevilen dizi Camdaki Kız, daha dört bölüm yayınlandı ancak reytinglerde rakip tanımıyor. Dizinin son bölümünde ise AB ile ABC1 grubu reyting listelerinde tekrar birincilik tahtına oturdu. Camdaki Kız'dan önce birincilik tahtını elinden bırakmayan ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova ise listede hala ısrarlı olsa da gerilemeyi durduramadı.

Sosyal medya alkışa boğdu

Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı gibi Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanlarından uyarlanan Camdaki Kız, beşinci bölüm fragmanı ile sosyal medyada en fazla konuşulanların arasında yer aldı. Dizide en son skandalı ortaya çıkan Sedat ile Nalan'ın nişanının bozulmaması için Muzo bir plan yapmıştı. Ancak Sedat'ın dalgınlığı nedeniyle Nalan tüm oyunu anlar ve herkesin içinde Sedat'ın eline yüzüğünü verir. Nalan'a sosyal medyada büyük övgü yaparken yeni bölüm fragmanı ise herkesin tepesini attırdı.

Feride'nin çelişkili sözleri herkesi sinirlendirdi

Skandal haberleri çıktığında annesinin desteğini alan Nalan'a yeni bölümde ise Feride'nin "Buradan dönüş yok, o adamla evleneceksin" sözleri ortalığı karıştırdı. Dizi izleyicileri, Feride'nin daha önceki bölümde söylediklerinden caydığını vurgulayarak "ne biçim bir annesin" yorumlarını yaptılar. 

Muzo yine bir işler çevirecek

Diğer yandan Muzo'nun da Sedat'a yeni bir plan kuracağı düşünülüyor. Rafet Bey de oğlu Sedat'ı Nalan'ın gidişinin ardından evlatlıktan reddediyor. Ancak Sedat, gitmeden önce babasına öyle bir şey söylüyor ki...

Sedat evden çıktıktan sonra farklı bir yola yöneldi ancak kız kardeşi Selen'e çok kötü bir haber ulaşır. Bu haber ise tüm aileyi yıkacaktır.