Camdaki Kız dizisinin Nalan'ı Burcu Biricik'ten Alkışlanacak davranış

Camdaki Kız dizisinin Nalan'ı Burcu Biricik'ten Alkışlanacak davranış

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisindeki nalan karakteri ile son dönemin gözde oyuncularından olan Burcu Biricik, oyunculuk performansının yanında yaptığı bir paylaşımla da herkesin takdirini topladı...

Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik, doğum günü için hediye yerine Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) bağış yapılması için ricada bulunmuştu. Ünlü oyuncu benim için en güzel hediye olacak bu diyerek herkese teşekkür etmişti. Biricik paylaşımı ile gönüllere yeniden taht kurdu.

Sevilen oyuncu Burcu Biricik, uzun zamandır ekranlarda boy gösteriyor. Ancak son dönemde yıldızı epey parladı Özellikle TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda'da canlandırdığı Boncuk karakteri ile dikkatleri üstüne toplarken, sonrasında Kanal D'de başlayan Camdaki Kız dizisi ile oyunculuğunu ispatlamıştı. Camdaki Kız ile reyting rekorları kıran Biricik, şimdilerde de Netflix'te yayınlanan Fatma dizisi ile konuşuluyor. Yurt dışından bile takdir toplayan Biricik, 4 Mayıs'taki doğum günü için ise bir paylaşımda bulundu.

"Hediye almak yerine bağış yapın"

Ünlü oyuncu otuz ikinci yaşına girerken kendisine hediye almak isteyenlere bir paylaşımda bulundu. Biricik, hediye alınmasını istemediğini ancak almak isteyenlerin ise Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) bağışta bulunmalarını isteyerek "şimdiden teşekkürler" mesajını paylaştı. Ünlü oyuncunun bu davranışı herkes tarafından takdir topladı.

Estetik sorusuna cesur cevap

Önceki aylarda kendisi ile alakalı bazı özel sorulara cevap veren Biricik, estetik sorusuna cesur bir yanıt vermişti. Güzel oyuncu Burcu Biricik, herhangi bir estetiği olmadığını ancak ufak tefek botokslar yaptırdığını belirtti. Ancak yakın zamanda gözlerine estetik yaptırabileceğini dile getiren oyuncu Burcu Biricik, iyi bir doktor arayışında olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu Burcu Biricik, bugüne kadar fark etmediğini ancak ekrandan gördüğü kadarıyla gözlerine taktığını da açıklamalarına ekledi.

Burcu Biricik, son zamanlarda yaşlandığını hissettiğini sebebinin ise salgın olduğunu açıkladı. Pijamalarla oturup evden dışarı çıkmamanın yaşlanmış hissettirdiğini dile getiren oyuncu Burcu Biricik, şimdilerde de setlerde çıkamıyor.