Camdaki Kız'dan Beklenen Haber Geldi Yeni Bölüm Bu Akşam Yayınlanacak Mı?

Camdaki Kız'dan Beklenen Haber Geldi Yeni Bölüm Bu Akşam Yayınlanacak Mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'ın beklenen haberi sonunda geldi. Kanal D son dakikada da olsa paylaşarak seyircileri sevindirdi. Peki bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı? Camdaki Kız altıncı bölümü...

Beklenen haber sonunda geldi. Camdaki Kız'ın bayramda yeni bölümünün gelip gelmeyeceği merak ediliyordu. Dizinin altıncı bölüm fragmanı bir türlü gelmeyince seyirci ümidini kesmişti. Ancak Kanal D yeni fragmanı yayına koydu. İşte altıncı bölümde olacaklar...

Altıncı bölümde ne olacak?

Sedat'ın araba kazasından sonra kendini suçlayan Nalan, annesinin korkunç bir işkencesine maruz kalacak. "Hala benden korkuyor musun Nalan?" diyen annesine ağlayarak başını sallayan Nalan, bodrum katında korku dolu anlar yaşayacak. Feride ise Nalan ile işbirliği yapmak isteyen Sedat'ın babası Rafet'i suçlayacak sözler söyler. Muzo yine nokta atışı yaparak ailenin Rafet'e karşı dikkatli olması için uyarıda bulunur. Ev halkı ise Rafet'in gizlediği araziyi konuşur. 

Sedat, Cana'dan sonra başka bir kadınla bulur. Cana ise Sedat'a öyle bir şey söyler ki... Fragmanda ayrıca Nalan ve Sedat'ın yakınlaştığı görülür ancak bunun bir rüya mı yoksa Rafet'in bir oyununun parçası mı bilinmiyor.

Bayram nedeniyle...

Reytinglerde iddialı bir şekilde birincilikten düşmeyen Camdaki Kız, bu hafta altıncı bölümünü yayınlamayacak. Bayram nedeniyle pek çok dizi yeni bölümünü yayınlamayacak. Dizinin haftaya yayınlanacağı düşünülüyor.

Camdaki Kız yerine o program yayınlanacak

Kanal D ise dizinin tekrarını prime time'a koymak yerine ünlü şarkıcı Hakan Altun, klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici ile güzel şarkıcı Sibel Can'ın sunduğu Şarkılar Bizi Söyler'i yayınlanacak. On birinci bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak olan Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta Coşkun Sabah'ın şarkıları söylenecek. Coşkun Sabah'ın konuk olacağı programa ayrıca Ümit Besen, Haktan, Baha ve Ahmet Selçuk İlkan çıkacak. 

Beşinci bölüm yayınlanacak

Camdaki Kız'ın önceki bölümünü kaçıranlar için ise gece saat 00:15'te tekrar bölüm yayınlanacak. Beşinci bölümü bu hafta tekrarlanacak olan Camdaki Kız'ı yeni bölümü önümüzdeki perşembe yayınlanacak.

En Yeniler