Can Sıkıntısına Birebir 9 Öneri. Üstelik bir avuç yenildiğinde depresyonu önleyen bir yiyecekte var.

Unutmayın Can sıkıntısı demek sağlık demektir. Can sıkıntınızı geçirecek bazı yöntemler var. Bunları sizin için derledik..

Can Sıkıntısına Birebir 9 Öneri. Üstelik bir avuç yenildiğinde depresyonu önleyen bir yiyecekte var.
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2020 23:05

Can sıkıntınızı şıp diye çözecek 9 öneri vereceğiz bu yazımızda… E haydi o zaman başlayalım!

Değerli Ulusalpost okurları bu bilgileri mutlaka arkadaşlarınızla paylaşınız.. 

  1. Yemek Yapmak

Bilmediğiniz bir yemeği yapmaya çalışın. Malzemeleri alın, tarife bakarak yemeği yapın. Emin olun kendinizi çok iyi hissedeceksiniz!

  1. Yeni Bir Hobi Edinmek

Bu zamana kadar asla yapmam dediğiniz bir şeyi hobi haline getirin. Heyecanlı sporlar yapın, yüzün, dalın, zıplayın. Harekete geçin.

  1. Saç Kestirmek

Saçlarınıza yeni bir biçim vermenin vakti çoktan gelmedi mi sizce de? İyi bir kuaför bulun ve kendinize yeni bir stil belirleyin. Can sıkıntınız bir anda uçup gidecek, göreceksiniz!

  1. Yazı Yazmak

Sevdiğiniz bir konuyla alakalı uzun uzun yazılar yazın. Ulusalpost'da yer alan habere göre : Dilerseniz bu yazılar için bir blog oluşturun, yazdıklarınızı birçok kişinin okumasını sağlarken çok rahatlamış hissedeceksiniz.

  1. Kitap Okumak

Kitap okumak, dünya üzerindeki en iyi aktivite olabilir. İlgi alanınıza uygun bir kitap seçerek kitap okumaya kendinizi alıştırın. Çok iyi hissedeceğinize eminiz!

  1. Örgü Örmek

Kadın erkek fark etmeksizin herkesin yapabileceği bir şeydir örgü örmek. Zihninizi açar, yeni bir şey yapmanın sevincini yaşarsınız. E o zaman gelsin kazaklar, atkılar, bereler değil mi?

  1. İnternetten Alışveriş Yapmak

Can sıkıntınızı saniyeler içerisinde kesmenin tek yolu internetten alışveriş yapmaktır. İstediğiniz güvenilir bir alışveriş sitesine girin, alışveriş yapmanın tadını çıkarın.

  1. Yürüyüş Yapmak

Çıkıp bir hava almak, uzun bir yürüyüşe çıkmak… Bundan daha sağlıklı ve iyi hissettiren başka bir aktivite yoktur bizce. Bir de kulaklığınızı taktınız mı değmeyin keyfinize!

  1. Eğitim Videoları İzlemek

Dilediğiniz bir konuda eğitim satın alarak istediğiniz şekilde yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Hatta bazı kurslar, internet üzerinde ücretsiz şekilde verilebilmektedir. Araştırmakta fayda var!

KABAK ÇEKİRDEĞİ YİYİN veya AY ÇEKİRDEĞİ YİYİN

Yapılan araştırmalarda bir avuç kabak çekirdeği veya ay çekirdeği yemenin doğal antidepresan görevi gördüğü ortaya çıkarılmış.

Sinirlere iyi gelen çekirdek çitletmek bütün sinirleri almaya yarıyormuş. Sizlerde günde bir avuç çekirdek yiyerek sağlığınızı koruyabilirsiniz..

ÖNEMLİ DUYURU! - HABERLERİMİZ KAYNAK VERİLSE BİLE AKTİF LİNK VERİLMEDEN KULLANILAMAZ

İlgili Haberler