Can Yaman kendisini aldatan sevgilisini affetti, Hiç beklemeden bakın ne yaptı

Can Yaman kendisini aldatan sevgilisini affetti, Hiç beklemeden bakın ne yaptı

Ünlü oyuncu Can Yaman birkaç gün öncesinde hesabını kapatması ile herkesi şaşırtmıştı. Can Yaman instagram hesabını geri açtığında ise ortaya çok daha farklı bir iddia düştü. İtalyan sevgilisi tarafından aldatılan Yaman neden Loetta'yı affetti?

Ünlü oyuncu Can Yaman yakın zamanda çıkan ihanet haberleri ile sarsılmıştı. Yakışıklı oyuncu Can Yaman evlilik teklifi ettiği Diletta Leotta tarafından aldatılmıştı. Ancak sonradan ortaya çıkana göre Can Yaman İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'dan ayrılmadı. İkili ilişkisine devam ediyor, sebebi ise...

İtalya'da uzun süredir bulunan Can Yaman ilk olarak bir reklam çekimi için gitmişti ancak şimdilerde de Sandokan adlı dizisi için hazırlık yapıyor. Ünlü oyuncu İtalya'dayken spor spikeri Diletta Leotta ile olan aşkı nedeniyle epey bir gündem olmuştu. İkilinin mutlu birliktelikleri sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarla yansırken Can Yaman'ın birden bire sosyal medya hesabını kapatması herkesi şaşkına çevirdi. Diletta Leotta ile olan ilişkilerinin sonlandığını düşünen hayranlar ise sonrasında Diletta Leotta'nın ünlü iş adamı Ryan Friedkin ile dudak dudağa pozu ile sarsılmıştı.

İlişkileri beş aydır sürüyordu iddiası

Ortaya atılan iddiaya göre Can Yaman'ın evlenme teklifini kabul eden Diletta Leotta beş aydır da Ryan Friedkin ile beraberdi. Ancak iddia hakkında iki taraftan da herhangi bir yalanlama gelmedi. Can Yaman'ın ise Leotta'nın fotoğraflarını beğeniyor olması ikilinin hala beraber olduğunu gösteriyor. Peki Can Yaman İtalyan sevgilisi Leotta'yı nasıl affetti?

"Fotoğraf eski"

Yine ortaya atılan iddialara göre İtalyan spiker Diletta Leotta'nın Ryan Friedkin ile olan ilişkisi Can Yaman'dan çok daha önceydi. Diletta  Leotta da bunun hakkında Can Yaman'a açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine ikilinin ilişkisi herhangi bir yara almadan devam ediyor. İtalyan basını başlarda ikilinin ilişkisine bir reklam ilişkisi dese de Diletta Leotta ile Yaman'ın birlikteliği evliliğe doğru tam sürat devam ediyor.

Demet Akalın'dan dikkat çeken yorum

Aldatma iddiaları gündeme geldiğinde ise Demet Akalın Leotta hakkında tepki çeken sözler sarf etmişti. Leotta'nın çirkin olduğunu dile getiren Akalın, İtalyan Spikerin paylaşılamadığını ve çirkin şansının her zaman önemli olduğunu dile getirdi.