Can Yaman’dan İş Adına Yeni Müjde! Geri dönüşünü duyurdu herkes çok sevindi

Can Yaman’dan İş Adına Yeni Müjde! Geri dönüşünü duyurdu herkes çok sevindi

Başarılı dizi olan Bay Yanlış ile yaz aylarında ekranda yer alan Can Yaman, çok uzun sürmeyen bu projenin ardından ortadan kaybolmuştu.

Başarılı oyuncu şu an için yeni bir iş hazırlığında. Aynı zamanda Doğduğun Ev Kaderindir dizisine katılan Engin Öztürk ise tarzıyla adeta herkesi kendine hayran bıraktı.


Can Yaman’ın yeni bir projesiyle alakalı ‘’İş Güç’’ notu ile yaptığı paylaşımı birçok kişi tarafından oldukça merak konusu oldu ve büyük ilgi topladı. Hayranları bu paylaşıma, ‘’Seni özlemiştik’’ gibi yorumlar yaptı.

Can Yaman’ın yaptığını paylaşımda yer alan İlker Bilgi ve Cüneyt Sayil’in önemi onun için oldukça büyük durumda. Çünkü Can Yaman oyunculuk hayatına bu iki isimle tanışmasından sonra başladı.

Can Yaman, oyunculuk eğitiminin de avukatlık kariyerinde işe yarayacağını düşünerek oyunculuk teklifini kabul ettikten sonra ‘Gönül İşleri’ ile oyunculuk kariyerine adım attı.

‘’Doğduğun ev kaderindir’’ adlı dizide Barış karakteri ile rol alan ünlü oyuncu Engin Öztürk, TV8 ekranında sevenleri ile buluşmaya başladı. Dizinin hikayesinde önemli paya sahip olan Engin Öztürk, dizinin sevenleri tarafından da kabul görüldü ve projeye katılması ile kariyer yolculuğunda önemli bir adımı daha atmış oldu.

İnstagram’da kendi hesabından yaptığı paylaşımda renk uyumu ve tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan Engin Öztürk’e binlerce beğeni yağdı.

Can Yaman Kimdir?

Sevilen oyuncu Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’un Suadiye semtinde ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav göçmenidir. Henüz 5 yaşındayken annesi ve babası ayrılma kararı almıştır. İlkokulu ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde tamamlamıştır. Lise eğitimini ise İtalyan Lisesinde tamamlamıştır.  Can Yaman, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Avukatlık yaparken, mesleğine de yararı olacağını düşünerek hobi amaçlı oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile ilk kez ekranlara çıkmıştır.

2015 yılında yayınlanan İnadına Aşk adlı dizide başrol oyuncusu olarak oynamış, adından çokça söz ettirmeyi başarmıştır. Sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede de adından birçok kez bahsettirmiş ve kendini sevdirmeyi başarmıştır.

İlgili Haberler