Canlarını Hiçe Sayarak Çocukları İçin Alevlerin Arasına Daldılar! İki Kardeş Hayatını Kaybetti

Canlarını Hiçe Sayarak Çocukları İçin Alevlerin Arasına Daldılar! İki Kardeş Hayatını Kaybetti

Silivri, Değirmenköy'de bir müstakil evde çıkan yangında, 8 yaşındaki İrem Sarı ve 16 yaşındaki Ali Sarı yanarak hayatını kaybetti. Çocuklarını kurtarmak için alevlere aldırış etmeden kendilerini içeri atan anne ve baba ağır yaralandı.

Silivri, Değirmenköy'de bir müstakil evde çıkan yangında, 8 ve 16 yaşındaki iki çocuk yanarak hayatını kaybetti. Çocuklarını kurtarmak için alevlere aldırış etmeden kendilerini içeri atan anne ve baba ağır yaralandı.

Silivri, Değirmenköy'de bulunan müstakil bir evde akşam saatlerinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevlerin kısa sürede sardığı eve ihbar üzerine olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangını söndürdü. Sağlık ekipleri, yangın esnasında içeride bulunan baba, anne ve çocuklara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. 8 yaşındaki İrem Sarı ve 16 yaşındaki Ali Sarı'nın yanarak hayatını kaybettiği belirlenirken, baba Nihat Sarı ile Anne Çiğdem Sarı'nın ağır yalandığı tespit edildi. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Öte yandan, baba ve annenin çocuklarını kurtarmaya çalışırken yaralandığı öğrenildi.

Jandarma ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

Kaynak:Haber Kaynağı