Cem Küçük'ten Aydın Doğan'a: Artık selam durmalısın!

Cem Küçük'ten Aydın Doğan'a: Artık selam durmalısın!

1 Kasım seçimlerinin sonuçlarını değerlendiren Star'ın yazarı Cem Küçük, "Hiç beklenmeden FETÖ medyasına el konmalı, Aydın Doğan bu millete selam durmak zorundasın!" dedi.

Cem Küçük, AKP’nin zaferiyle sonuçlanan 1 Kasım seçimlerini değerlendirdiği Star'daki yazısında, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’a seslendi: Artık selam durmalısın...


‘Millet hainlere büyük ders verdi!’ başlıklı yazısında, 7 Haziran seçimlerinden iki gün sonra, ‘7 Haziran’ı Aydın Doğan kazandı ama daha maç bitmedi’ diye bir yazı kaleme aldığını, sonunda da ‘Bu maç henüz bitmedi’ dediğini hatırlatan Küçük, Doğan’a şöyle seslendi:


“Evet Aydın Bey. AK Parti ezdi geçti. İyi düşünmenizde fayda var. Aydın Doğan artık bu milletin karşısında selam durmak zorundasın. Sana ayrıca geleceğim Aydın Doğan. PKK ve FETÖ ile tüm bağını keseceksin. Yapacaksan meşru muhalefet yap. Bu iki terör örgütünü meşru gören isimler ana akım medyada olamaz.”


Küçük, “FETÖ ve PKK terör örgütü değildir diyenler Doğan Medya aracılığıyla kara propaganda yapmaya devam ederlerse bunun hukuki sonuçları olacaktır. Hep birlikte göreceğiz” diye yazdı.
Cumhuriyet