Cem Küçük'ten çarpıcı iddia: Erdoğan olmasaydı Acun TV8'i alamazdı!

Cem Küçük'ten çarpıcı iddia: Erdoğan olmasaydı Acun TV8'i alamazdı!

Star yazarı Cem Küçük, Acun Ilıcalı ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Cem Küçük, "Acun Ilıcalı'nın bu noktaya gelmesi Erdoğan sayesindedir" dedi.

Ali Taran'ın TV8'de Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri olmasını eleştiren Cem Küçük, Acun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine karşı büyük terbiyesizlik yaptığını söyledi.

Konuyu köşesine taşıyan Cem Küçük 24 Tv ekranlarından da Acun'u topa tutarken "Acun'un bu noktaya gelmesi Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesindedir. Erdoğan'ın desteği olmasa Acun TV8'i alabilir miydi?" dedi.

Star yazarı Cem Küçük,  "Acun'u severdim ve Cumhurbaşkanımıza desteğini de samimi bulurdum. Acun'un bu noktalara gelmesinde de Cumhurbaşkanımız ve ailesinin büyük destekleri oldu ama Cumhurbaşkanımızın hapse atılması ve Lahey'de yargılanması için yapılan sosyal kampanyanın mucidi Ali Taran denen tefessüh etmiş adamı Acun'un yeniden piyasaya sürmesini büyük bir terbiyesizlik olarak görüyorum.Cumhurbaşkanımız ve ailesine büyük ayıp etmiştir Acun" ifadesini kullandı.

RTÜK'Ü BAĞLAMAYI İYİ BECERMİŞ

Küçük ayrıca Acun'un RTÜK'ü bağladığını iddia etti:

Tüm Türkiye’yi kucaklayan ATV kanalında mini etekli bir hanım çıktığı zaman bile bazı üyeler bunu bile ceza konusu yapmaya kalkarken, Aydın Doğan’ın kanallarında çırılçıplağa yakın kadınlar bile çıksa bu durum muhafazarlıklarına dokunmuyor bazı üyelerin. Fox, Ciner ve Şahenk’in kanallarının da RTÜK ile arası çok iyi ve onlara herşey serbest. Bu arada Acun da RTÜK’ü bağlamayı iyi becermiş ama bizim medya grupları hatta TRT bile olsa basıyorlar ağır cezayı.