Cem Yılmaz İsyan Bayrağını Çekti Hem Güldürdü Hem Kızdı

Cem Yılmaz İsyan Bayrağını Çekti Hem Güldürdü Hem Kızdı

Başarılı komedyen Cem Yılmaz'ı yine isyan ettirdiler. Komedyen isim şahsi sosyal medya hesabı üzerinden isyanını dile getirdi. Oyuncu hem çok sinirlendi hem de paylaşımı ile herkesi güldürdü...

Twitter hesabı üzerinden sıklıkla paylaşım yapan komedyen Cem Yılmaz, kendisine ait olmayan bir sözün ismi ile paylaşılmasına çok sinirlendi. Ünlü isim "Bi bitmediniz" diyerek tepki gösterdi...

Twitter hesabına isyan etti

‘Çaylak Filozof’ adlı twitter hesabı Cem Yılmaz'ın bir fotoğrafını paylaşarak bir söz yayınladı. "Ülkenin en büyük problemi iki duble rakı içeni kafir, iki rekat namaz kılanı da müslüman sanmak" sözünün komedyen Cem Yılmaz'a ait olduğunu iddia eden hesaba Cem Yılmaz'dan tepki geldi. Yılmaz, ülkenin asıl probleminin aslında bu durum olduğunu söyleyerek herkesi güldürdü.

"Nerede söyledim ben bu sözü?"

İsyan eden isim, sözün kendisi ile alakası olmadığını belirterek ülkenin en büyük probleminin bir şeyler geveleyip altına bir isim yazmak olduğunu öne sürerek ironi yaptı. "Bi bitmediniz!" diyerek isyan bayrağını çeken Yılmaz, "Ben bu sözü nerede söyledim? Rüyanda mı?" tepkisi ile ateş püskürdü.

Yılmaz sonrasında "Tavşan gider ekine, kulakları dikine" sözünü paylaşarak altına da ismini yazdı. İronik paylaşımı ile güldüren Cem Yılmaz'a destek yağdı.

Paylaşımı kaldırmadı

Çaylak Filozof kullanıcı ismine sahip olan twitter hesabına ise paylaşımının ardından tepkiler yağdı. Hesabın sahibi bu bilgiyi başka bir twitter hesabından aldığını belirterek sözün içeriğinde de yanlış bir taraf olmadığını söyleyerek kendini savundu. Pek çok kullanıcı ise Çaylak Filozof adlı hesaba yalan haber yaydığı ve hatasını kabullenip özür dilemediği için tepki gösterdi.

Erşan Kuneri dizisi yakında geliyor

Cem Yılmaz son günlerde Netflix'te yayınlanacak Erşan Kuneri adlı mini dizisi için koşturuyor. Ünlü komedyen dizinin çekimleri için Kocaeli'nin Kandıra ilçesine gitti. Öğrenilen haberlere göre dizinin ilk dört bölümü Kandıra'nın Teksen Köyü'nde çekilecek. Dizinin kadrosunda Merve Dizdar, Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alacak.

En Yeniler