Cem Yılmaz’ın Ardından Netflix’ten Erşan Kuneri Paylaşımı Geldi. Büyük müjdeyi duyurdular.

Cem Yılmaz’ın Ardından Netflix’ten Erşan Kuneri Paylaşımı Geldi. Büyük müjdeyi duyurdular.

Cem Yılmaz’ın 2021’in sonbahar aylarında çekimlerine başlayacağı yeni dizisi Erşan Kuneri ile ilgili Cem Yılmaz paylaşımda bulundu. Cem Yılmaz’ın yaptığı paylaşım, yayın platformu olan Netflix tarafından da takipçilerine ulaştırıldı.

Cem Yılmaz bu senenin temmuz ayında kendisine ait İnstagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla, ilk olarak G.O.R.A dizisinde görünen karakterin Erşan Kuneri adlı dizisi üzerinde çalıştığını resmen duyurmuştu.

Cem Yılmaz dizinin hangi platformda yayınlanacağına dair bir açıklama yapmasa da dizinin yerli bir program üzerinden yayınlanacağını belirtmişti. Fakat ünlü komedyen Cem Yılmaz, görüştüğü yerli programlar ile bir şekilde anlaşamamış olacak ki Erşan Kuneri dizisinin Netflix üzerinden yayınlanacağını dile getirdi.

Ünlü komedyenden diziyle alakalı açıklamalar

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisine ait olan Instagram hesabından, ‘’Erşan Kuneri, S1E1 bitti’’ notuyla Netflix Türkiye hesabını da etiketleyerek paylaşımda bulundu. S ve E harflerinin anlamı ise İngilizce kelimeler olan ‘’season ve episode’’ yani 1. Sezon 1. Bölüm senaryosu hazır.

Bu paylaşımın ardından ünlü yayın platformu da yerinde durmayarak karşılık verdi. Netflix, Cem Yılmaz’ın paylaşımını, İnstagram hikayeler ve yeni özellik olan Twitter Fleet üzerinden paylaşarak takipçilerine sundu. Peki, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri adlı dizisi hakkında neler biliniyor?

Yayın tarihinin 2022 yılında olacağı tahmin edilen dizi, toplamda 8 bölüm olacak. Dizinin ikinci bölümüne dair herhangi bir şey bilinmiyor fakat Cem Yılmaz ikinci bölüm için açıklama Yaptı. Cem Yılmaz, ‘’Sezon tasarımı ile yapılmış bir şey olacaktır.

Eğer ilk sezonu tutarsa niçin bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçerisinde sürpriz formatları da barındıran bir komedi şovu olacak’’ açıklamalarını yaptı.

Erşan Kuneri dizisinin 1975 ile 1978 yılları arasında yaşadıklarının anlatılacağı dizinin karakterlerini ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın resmi duyurusunu yaptığı eski çizimlerinde meydana çıkmıştı. Bu sebepten dolayı dizide yer alacak olan karakterler şöyledir; Alev, Altın Oran, Tumtum İbrahim, Miki Muammer, Seyyal, Payro Cemal ve olmazsa olmaz Erşan Kuneri.

Kadrosunun da belli olduğu dizi, birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

ULUSALPOST.COM'da yayınlanan haberler aktif link vermeden alıntı yapılamaz.. 

İlgili Haberler