Cep telefonu alacaklara müjde! Iphone telefonlarda dev indirim! 5 Bin TL altına düşürüldüler

Cep telefonu alacaklara müjde! Iphone telefonlarda dev indirim! 5 Bin TL altına düşürüldüler

Iphone sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren gelişme. En yükseği beş bin Türk Lirasından satışa çıkarıldı. Iphone'un o modelleri resmen büyük bir indirime girdi. Bu fiyata bir daha bulunmaz...

Iphone almak isteyenlere gün doğdu. Ünlü telefon markasının telefonlarına fiyatları nedeniyle el sürülemiyordu ancak yeni gelen bir indirimle Iphone'un bazı telefonları 4000 TL bandında satılama başladı...

IPhone 7'nin fiyatları...

Bazı alışveriş sitelerinde Iphone markalı birkaç model 5000 TL altında satışa çıktı. Iphone telefon kullanan pek çok kişiyi sevindiren habere göre iPhone 7'nin 32 GB'lık fiyatı 4.097 TL'ye kadar düşmüş durumda. iPhone 7'nin 128 GB'lık modeli ise 4.599,90 TL'ye alınabiliyor. Apple iPhone SE 64GB White Akıllı Telefon ise 4.999 TL'den alıcısına ulaşabiliyor. iPhone 6S 32 GB ise 4000 TL bandında değişen fiyatlarla alıcısına kavuşabiliyor.

Hem döviz kuru hem de zaten iPhone markalı telefonların pahalı bir fiyattan satılması, iPhone sahibi olmak isteyenler için biraz zorlayıcı. Ancak bu beklenmeyen indirimlerle iPhone telefonlara kavuşmak biraz daha mümkün.

iPhone alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Özellikle internetten telefon alırken dikkatli olmak gerekiyor. İnternet dolandırıcılarının tuzağına düşmemek için özellikle cihazın seri numarası önem taşıyor. Apple'ın kendi sitesi üzerinden seri numarasını sorgulatarak garanti durumunu mutlaka sorgulatmak gerekiyor. Hatta seri numarası sorgulatıldığında cihazın ne zaman alındığını ve daha önceden tamir görüp görmediği de anlaşılabiliyor.

Telefonu alanların yapmış oldukları yorumları ve değerlendirmeleri de dikkate alın. Hatta böyle bir şey göremezseniz satışı yapan mağazanın ismini internetten sorgulatarak "şikayetvar" ve benzeri siteden nasıl bir izlenimleri olduğunu ve yaşayabileceğiniz olası durumları görebilirsiniz.

Diğer yandan güvenilir siteler üzerinden satın alım yapıldığından emin olmak gerekir yoksa kullanıcı yorumları pek işe yaramayacaktır. Çünkü bu yorumların hepsi yalan olacaktır. 

Ürünün garanti durumunun yanında garanti geçerlilik yeri ile satıcının verdiği fırsatları ortak olarak değerlendirmek de bir noktada doğru telefonu almak için gerekli olacaktır. Telefonun  İMEİ durumu ile telefonun menşei ülkeyi de mutlaka öğrenin. 

İlgili Haberler