Cildinizi rahatlatmak ve daha genç görünmeye yarıyor. Tazelenmek İçin 5 Kilit Öneri..

Güne daha mutlu başlamak ve harika bir ciltte uyanmak istiyorsanız bu önerilere kulak vermelisiniz. Gerçekten rahat hissetmenizi sağlayacak öneriler var bu bilgiler arasında..

Cildinizi rahatlatmak ve daha genç görünmeye yarıyor. Tazelenmek İçin 5 Kilit Öneri..
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2020 23:16

Tazelenmek İçin 5 Kilit Öneri! Ulusalpost'da yer alan habere göre: Azıcık hareket ediyor ve hemen yoruluyorsanız, sabahları uyanmakta güçlük çekiyorsanız, kaç saat uyursanız uyuyun güne yorgun başlıyorsanız artık yediklerinize ve bakımınıza dikkat etme zamanı gelmiş demektir.

İşte tazelenmek için kilit öneriler :

1) Abur cubura ara verin!

Ardını düşünmeden ağzınıza attığınız abur cuburların günde gereksiz kaç kaloriye sebep olduğunun farkında mısınız?

Çikolatalar, cipsler, palm yağ içeren kuruyemişler; bunları hayatınızdan bir süreliğine olsa bile çıkarttığınız zaman tazelenmenin en önemli aşamasını gerçekleştirmiş olmakla kalmayıp kilo da verdiğinizi göreceksiniz.

2) Maden suyu banyosu yapın!

Pompalı bir şişeyi doğal maden suyu ile doldurun. Biraz buzdolabında bekletin ve daha sonra vücudunuza ve yüzünüze fısfıs sıkın. Doğal maden suyu ile yapılan bu işlem, en az tonikler kadar sağlıklı ve ferahlatıcı etki gösterir.

3) Her gün bir-iki elma yiyin!

Elma bilinen en iyi arınma yani detoks meyvesidir. Vücudunuzu arındırmak için her gün mutlaka en az bir elma yemeyi deneyin. Cildiniz size teşekkür edecek. Ayrıca hazımsızlık sorununuz gidecek.

4) Nane çayı tüketin!

Nane, içerdiği mentos sebebiyle ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Sindirimi de kolaylaştırır. Yemeklerden sonra bir fincan nane çayı için. Böylece toksinlerden arınmış olacak; ayrıca kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

5) Buz kompleksi yapın! Buz da tıpkı maden suyu gibi cildi ferahlatır. Her sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra buz parçalarıyla yüzünüze ve boynunuza dairesel hareketlerle masaj yapmayı deneyin. Tazelenmek için bunların tümünü ya da en az bir ikisini uygulamaya hemen bugün başlayın.

ULUSALPOST.COM - AKTİF LİNK VERMEDEN ALINTI YAPILAMAZ..

İlgili Haberler