Çilek Kokusu 5.bölüm fragmanı

Çilek Kokusu 5.bölüm fragmanı

Star TV'de bu akşam ekrana gelecek olan Çilek Kokusu dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Çilek Kokusu 5.bölüm fragmanı ile izleyiciyi şoke eden bir sahne ile gündeme bomba gibi düştü. İlk bölümüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanı dizinin 5.bölümüne dair ipuçları veren sahneleriyle tüm detaylar haberimizde...

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çilek Kokusu'nun 5.bölüm fragmanında Aslı şokta! Çilek Kokusu yeni bölüm fragmanıyla yine izleyicilerini ekran başına kilitleyeceğinin sinyalini verdi. Sevilen gençlik dizisi Çilek Kokusu 5.bölümünde aynı evde yaşamaya başlayacak olan Aslı ve Burak arasında yaşanacaklar haberimizde!
 
İleride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan zengin bir gencin hikayesini anlatan, Demet Özdemir, Yusuf Çim Ekin Mert Daymaz'ın başrollerini paylaştığı Çilek Kokusu 5.bölümü bu akşam Star TV ekranlarına gelecek.
 
Dizinin bu bölümünde yeni bir e
ve yerleşme şoku yaşayan Aslı, bir de o evde Burak ile yaşayacağını öğrenince, büyük şaşkınlık yaşayacak. İkili ilk önce aynı evde yaşadıklarını inkar etse de Çilek Kokusu 5.bölümünün ilerleyen dakikalarında aynı çatı altında yaşayacaklarını kabullenecek ancak atışmaları devam edecek.