• BIST 86.072
  • Altın 251,788
  • Dolar 6,0742
  • Euro 6,8075
  • İstanbul 18 °C
  • Ankara 13 °C
  • İzmir 19 °C

Coca-cola Türkiye Kafkasya Ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas:

Coca-cola Türkiye Kafkasya Ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas:
Coca-Cola Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas, potansiyeli çok yüksek neslin büyük hayallerle yola çıktığını ifade ederek,...

Coca-Cola Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas, potansiyeli çok yüksek neslin büyük hayallerle yola çıktığını ifade ederek, "Anne babalarının tavsiyeleriyle, bütün imkanları sunuyoruz. Ama iş dünyasına adım attıkları zaman duvara çarpıyorlar. Onlara destek olmamız lazım" diye konuştu.

Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde iyi şirket ve Y kuşağında liderlik konulu oturum düzenlendi. Programda konuşan Coca-Cola Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas, "Bir şirketin varlığını sürdürebilmesi için tek yolu kardır. Fakat şimdi diyoruz ki iyi bir şirket olmamızın misyonu var. Daha iyi bir hayat için bir içecek olarak belirledik misyonumuzu. Üç tane w olarak belirledik. Water, wealth, woman. 2015'te kullandığı suyu tekrar doğaya kazandıran ilk 500 şirketten olduk. Bu 2020 için konulan bir hedefti. Toplumların hayatları için en önemli kaynak su. Hem operasyondaki suyu daha az kullandık" dedi.

Y kuşağının çok önem verdiği konulardan birisinin etki oluşturabilmek olduğunu ifade eden Molinas, "Bu anlamda Y kuşağını bizim hem çalışanlarımız hem tüketicilerimiz oluşturuyor. Yaptığımız çalışmalardan sonra etki yapabilecek kişiyi tespit edip ansiklopediye koyuyoruz,.

Potansiyeli çok yüksek bir nesil ama büyük hayallerle yola çıkıyorlar. Anne babalarının tavsiyeleriyle, bütün imkanları sunuyoruz. Ama iş dünyasına adım attıkları zaman duvara çarpıyorlar. Onlara destek olmamız lazım. Bu nesil diyalog halinde olmak çok önemli. Bununla ilgili Y kuşağının sesi gibi bir projemiz var. Bir arkadaşımız Kolombiya'ya gitti öğrendi, deneyimlerini şimdi oradakilere aktarıyor. Bu kuşaktan öğreneceğimiz çok şey var. Bu değerleri ön plana çıkartmak çok önemli" şeklinde konuştu.

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim