Çocuklar Duymasın Dizisiyle Ünlenmişti Acil Ameliyata Alındı

Çocuklar Duymasın Dizisiyle Ünlenmişti Acil Ameliyata Alındı

Çocuklar Duymasın dizisinin ünlü oyuncusu apar topar ameliyata alındı. Ünlü oyuncu geçirdiği rahatsızlık nedeniyle büyük bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kaldı. Muhabirlerin sorularını da yanıtlayan oyuncunun sağlık durumu...

Çocuklar Duymasın dizisindeki Fıs Fıs İsmail karakterini canlandıran Süleyman Yağcı'nın açık kalp ameliyatına alındığı öğrenildi. Bir zamanların ünlü oyuncusu herkese böyle seslendi.

Uzun yıllar oyunculuk yaptı

1995 senesinde Çiçek Taksi dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan ve aynı zamanda da Ambulans Şoförlüğü yapan Süleyman Yağcı, açık kalp ameliyatına alındı. Fıs Fıs İsmail karakteri ile akıllara kazınan oyuncu, herkese stresten uzak durmayı tavsiye etti. 

Stres de sigara ve alkol kadar tehlikeli

Ameliyatından öncesinde İHA muhabirine açıklamalarında bulunan Yağcı, stresin alkol ve sigara kadar tehlikeli bir şey olduğunu dile getirdi. Yağcı, sigara ya da alkol tüketmemesine rağmen ana damarının tıkandığını ve kalbinin çok büyük hasarlar aldığını dile getirdi. Tamamen stres kaynaklı olarak sağlık problemleri yaşadığını dile getiren Yağcı, üç günlük dünyada hayatın yalan olduğunu herkesin bilmesi gerektiğini belirtti. Herkesin duasını beklediğini dile getiren Yağcı, Ramazan bayramı için de üzen sözler söyledi.

"İnşallah çifte bayram yaşarız"

Bayrama çıkarsak ne mutlu diyen Yağcı, bayrama sağ çıkacak olanların bayramını kutladı. İnşallah ameliyatımız başarılı geçer ve çifte bayram yaşarız diyen oyuncu, büyük bir kalp ameliyatı geçireceğini belirtti.

Süleyman Yağcı kim?

Rizeli oyuncu Süleyman Yağcı, 1964 senesinde dünyaya geldi. Ambulans şoförlüğü de yapan Yağcı, 1995 senesinde Çiçek taksi dizisi ile oyunculuğa başlamıştı. 1996 senesinde Kara Melek dizisinde ufak bir rol alan Yağcı, 1999 senesinde yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Dursun karakterine hayat verdi. Yılan Hikâyesi'nde de bir rol alan Yağcı, Üvey Baba, Çocuklar Duymasın, Saklambaç, Emret Komutanım ve Geniş Aile gibi büyük ses getiren yapımlarda unutulmaz karakterlere hayat verdi. Filmlerde de oynayan Süleyman Yağcı, Osmanlı Cumhuriyeti ve Laz Vampir Tirakula filmlerinde rol aldı. 

En Yeniler