ÇUKUR DİZİSİNDE YAMAÇ'IN YENİ DÜŞMANI OLAN MASKELİNİN KİM OLDUĞU...

ÇUKUR DİZİSİNDE YAMAÇ'IN YENİ DÜŞMANI OLAN MASKELİNİN KİM OLDUĞU...

Show TV'de yayınlanan ve her pazartesi izleyiciyi ekrana kilitleyen Çukur dizisinde Cengiz Erdenet'i canlandıran Mustafa Avkıran'ın diziye veda etmesinin ardından Yamaç Koçovalı'nın kavga ettiği yüzü maskeli adamın kim olduğu merak konusu oldu...

Show TV'de yayınlanan ve her pazartesi izleyiciyi ekrana kilitleyen Çukur dizisinde Cengiz Erdenet'i canlandıran Mustafa Avkıran'ın diziye veda etmesinin ardından Yamaç Koçovalı'nın kavga ettiği yüzü maskeli adamın kim olduğu merak konusu oldu.

Mustafa Avkıran Veda Etti

Geçtiğimiz sezondan bu yana dizide Yamaç Koçovalı karakterinin en büyük düşmanı olan Erdenet ailesinin reisi Cengiz Erdenet, Pazartesi akşam yayınlanan bölümde öldürüleceğini sanarak intihar etti. Cengiz Erdenet'e hayat veren Mustafa Avkıran'ın muhteşem oyunculuğunu konuşturduğu bölümde yardım için oğlu Çağatay Erdenet'i çağırdı. Çağatay babasına bir sürprizi olduğunu söyleyerek yanında yüzü maskeli birini getirdi. Çağatay Erdenet tarafından ailesini koruması için getirilen bu gizemli dövüşçü maskesini henüz çıkarmadı. Bu maskelinin kim olduğu merak konusu olurken, Çağatay'ın, babasını öldürmesi için Yamaç'ı araması ise dizinin can alıcı anlarından biriydi.

Kim Bu Maskeli ?

Çağatay Erdenet'in yanında gelen ve Yamaç ile Dövüştüğü sahnenin ardından oldukça merak uyandıran maskeli dövüşçünün kim olduğu merak konusu oldu. Dizinin bitmesinin ardından hem sosyal medyada hem de internette en çok arananlar listesine giren bu gizemli kişinin kim olduğu ise henüz açıklanmadı.

Dövüş sahnesinden sonra Cengiz Erdenet'in ardından Yamaç Koçovalı'nın yeni düşmanı olması beklenen Maskeli dövüşçünün kimliğinin ilerleyen bölümlerde ortaya çıkması bekleniyor. Dizinin oyuncuları ve senaristlerinden de izleyicinin bu merakına karşılık bir yanıt gelmezken ilerleyen bölümlerde daha çok bu gizemli dövüşçüyü göreceğimiz düşünülüyor.

İlgili Haberler