Çukur Oyuncuları İçin Harekete Geçildi İş Savcılığa Kadar İntikal Etti Show TV bile Şaşkına Döndü

Çukur Oyuncuları İçin Harekete Geçildi İş Savcılığa Kadar İntikal Etti Show TV bile Şaşkına Döndü

4 Sezon boyunca yayınlanan Çukur Dizisi final yaptı. TV dizisi olarak yayınlanan Çukur'da yer alan çok sayıda ünlü oyuncu için ise Savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Aras Bulut İynemli konu hakkında kendini savunan bir açıklama yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun lanet dizi dediği Çukur dizisi final yaptı. Dizideki şiddet olayları nedeniyle toplumun büyük bir bölümünün tepki gösterdiği dizi 4 sezon boyunca Show TV ekranında yayınlanıyordu.

İZLEYENLER TÜRKİYE BÖYLE BİR YER Mİ DİYE SORUYORDU

Balkan coğrafyasında Türk dizileri çok izleniyor. Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te çok sayıda kişi de Çukur dizinin takipçilerinden.

Dizide yaşananları izleyenler şaşkına dönerek Türkiye böyle bir yer mi diye soruyorlardı. Dizi sadece ülke içerisinde değil ülke dışında da ülkenin imajını zedeliyordu.

OYUNCULARA SUÇ DUYURUSU

Öte yandan başka bir skandal patlak verdi. Çukur dizisinde yer alan bir çok oyuncuya birinci derece doğal SİT alanında inşaat yapmaya çalıştıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu. Yapılan bu Suç duyurusu sonrasında Çukur dizisi oyuncularından Aras Bulut İynemli'den de bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada "Söz konusu arazi ile ilgili imar düzenlemelerine ve SİT alanına ilişkin kurallara sonuna kadar uyulmaktadır. Hiçbir şekilde yasalara aykırı inşaat faaliyeti yapılmayacaktır" ifadelerine yer verildi.

HANGİ OYUNCULARA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMUŞTU?

Yeni Akit'te yer alan habere göre:  Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan ve yönetmen Sinan Öztürk ile oyuncu Kerim Sarp Apak' hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Suç duyurusundan nasıl bir sonuç çıkacak şimdi herkes tarafından merak ediliyor.. 

En Yeniler