Cumhurbaşkanı adayı olacağı iddia edilen Haluk Levent iddialar üzerine açıklama yaptı

Cumhurbaşkanı adayı olacağı iddia edilen Haluk Levent iddialar üzerine açıklama yaptı

Uzun bir süredir gündemden düşmeyen Haluk Levent'in Siyasete gireceği konuşuluyordu iddiaların ardı arkası kesilmeyince Haluk Levent açıklama yaptı..

Türkiye'nin en çok güvendiği isimler arasında yer alan Haluk Levent hakkında siyasete gireceğine yönelik iddialar vardı.

Haluk Levent'in siyasete girip girmeyeceğine ilişkin iddiaların ardı arkası kesilmeyince Haluk Levent bu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı ve halkın en çok sevdiği isimlerden olan  Haluk Levent, “Siyasete girer misiniz?” sorusunu cevaplandırdı.


Toplumda yaptığı yardımlarla dikkat çeken  AHBAB’ın kurucusu olan sanatçı Haluk Levent, radyocu ve televizyoncu Adem Metan’ın Youtube kanalına konuk olarak bu programda sorulara yanıt verdi

 “Toplumsal baskı olursa siyasete girer misiniz?” sorusuna cevap veren. Usta Sanatçı Haluk Levent, “imkansız” diyerek kesin bir dille siyasete gireceği iddialarını yalanladı. Açıklamasında siyaset iddialarını yalanlayan Haluk Levent şunları kaydetti ve “Girersem, içerisinde bulunduğum siyasi partiden hemen atılırım” değerlendirmesinde bulundu.

Haluk Levent'in bu açıklamasıyla Haluk Levent parti kuracak Cumhurbaşkanı adayı olacak iddiaları da bizzat kendisi tarafından yalanmış oldu.. 

Bu Siteden Ulusalpost.com Aktif Link verilmeden Alıntı yapılamaz!