Danla Biliç Ortalığa Para Saçtı Görenler Gözlerine İnanamadı Herkes Şok.

Danla Biliç Ortalığa Para Saçtı Görenler Gözlerine İnanamadı Herkes Şok.

İnternet fenomenlerinden birisi olan Danla Biliç adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

İnternet fenomenleri çektikleri videolar kadar lüks hayatlarıyla da dikkat çekiyorlar.

Özellikle internet üzerinden elde ettikleri gelirlerle fırtınalar estiren çok sayıda fenomen çok sayıda genç tarafından ilgiyle izleniyor.

Danla Biliç Son zamanlarda yayınladığı videolarla internetin en çok aranan isimleri arasında yer alıyor.

Sadece yayınladığı videolarla değil özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Yaşının çok genç olmasına rağmen internet sayesinde ünlenen ve paraya para demeyen Danla Biliç adeta para saçtı.

Magazin Gündemine bomba gibi düşen gelişmenin ayrıntıları çok sayıda magazin sitesinin sayfalarını süsledi. Peki internet fenomeni Danla Biliç parasını neye harcadı? İşte magazin dünyasında gündeme bomba gibi oturan o gelişmenin tüm ayrıntılarına ilişkin bilgiler.

Bir şampuan markasını reklam yüzü olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, kendisine her kadının hayalini süsleyen 150 Bin TL değerinde bir Hermes Birkin aldı.

Sosyal medya hesabından paylaşım başına 70-100 Bin TL arasında ücret alarak sosyal medyanın en çok kazanan isimleri arasına adını yazdıran Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde bir şampuan markasının dijital platformdaki yüzü olmak için anlaşma imzaladı.

Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde güzel ve yetenekli oyuncu Serenay Sarıkaya'nın aynı firmayla olan iş birliğine son vermesine ilişkin, ''Kimse kimsenin yerini almadı. Çok farklı bir platformda çok farklı bir proje için imza attık.'' açıklamasında bulundu.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre şimdiden gündeme oturan iş birliği anlaşmasından oldukça tatmin edici bir ücret alan sosyal medya fenomeni Bilic, ilk iş kendisini şımarttı. Genç fenomen Bilic, kendisine 150 Bin TL'lik Hermes Birkin aldı.

Genç sosyal medya fenomeni Danla Bilic, yaş gününde yine kendisine bir Hermes almıştı.

 

İlgili Haberler
En Yeniler