Demet Akalın Star TV ekranına geri döndü ve Canan Karatay Formülünü Kullandığını Açıkladı.

Demet Akalın Star TV ekranına geri döndü ve Canan Karatay Formülünü Kullandığını Açıkladı.

Koronavirüs Tedavisinin ardından yeniden ekrana dönen Demet Akalın Kelle Paça bombasını patlattı. Açıklamaları adeta gündeme oturdu.

Koronavirüsü atlatarak yeniden ekrana dönen Demet Akalın Star TV ekranında Alişan ve Demet İle Sabah Sabah programında yaşadıklarını anlattı. Karantinada beslenmesine dikkat ettiğini açıklayan Demet Akalın virüslerin gitmesi için çok su içtiğini bu yüzden de kilo verdiğini açıkladı.

Okan Uludağ'da Çok küçük bir oyun odasında maskesiz şekilde oyun oynuyordu burada kapmazsam başka bir yerden kapmam diyordu. Ben zaten kayarken bile maskemi takıyordum diyen Demet Akalın virüse yakalanmasının tamamen kadersizlik olduğunu ifade etti.

Okan sporcu olmasına rağmen süreci ağır geçirdi diyen Demet Akalın ayrıca bazı kızgınlıkları olduğunu açıkladı. Bu hastalık birine denk gelecek ben aşı olmadığım için kendime çok kızgınım diyen Akalın bu çok büyük bir vebal bana istediğinizim yazabilirsiniz bu virüs illa ki sizi buluyor diyerek hayıflandı..

CANAN KARATAY FORMÜLÜ KULLANMIŞ

Demet Akalın'ın açıklamasındaki en ilginç detay ise kelle paça içtiğini açıklamasıydı. Salgın başladığında Canan Karatay Kelle Paça içilmesini önermiş ve herkes tepki göstermişti. Demet Akalın İrem Derici'ye teşekkür ederek her gün İrem sayesinde kelle paça içtim şimdiler de tat alıyorum ama koku alamıyorum diyerek yaşadıklarını anlattı. 

Demet Akalın'ın bu açıklamaları Kelle Paça ve Canan Karatay karşıtlarının da dikkatini çekti ve sosyal medyada çok sayıda kullanıcı bir Karataycı daha yorumlarında bulundular..

Bilindiği gibi Canan Karatay salgın başladığında Kelle Paça ve Gargara Yapılmasını önermiş ve tepki çekmişti..

İlgili Haberler