Dev oyun plaformu bir sonraki dev indirim için tarih verdi! Pahalı oyunları çok ucuza alabileceğiniz o tarih...

Dev oyun plaformu bir sonraki dev indirim için tarih verdi! Pahalı oyunları çok ucuza alabileceğiniz o tarih...

Oyun severleri bayram ettirecek açıklama! Yeni yıl indirimleri ile pek çok oyun severin yüzlerce liralık oyunların çok ucuza geldiği o platform açıklamalar yaptı. Çok yakın bir tarihte dev bir indirim daha olacak!

Dev oyun dağıtım şirketi Steam'in tekrar bir dev indirim düzenlediklerinin bilgisi sızdı. Yeni yılda gelen indirimlerden sonra bir de Çin'in yıl başına özel indirim düzenlenecek!

Rakip şirketler yetişebilmek için kampanyalar düzenliyor

Dev oyun dağıtım şirketi Steam, özel günlerde kullanıcıları için çok büyük indirimler yapıyor. Rakibi olan firma Epic Games de Steam'in seviyesine erişebilmek için büyük bir karara imza atarak her hafta ayrı bir pahalı oyunu kullanıcılarına bedava dağıttı. Herhangi bir ödeme gerektirmeyen ve gerçekten satın alan kişinin hesabına yüklenen oyun, istenildiğinde bilgisayara yüklenebiliyor. Epic Games'in en çok ses getiren adımı ise bir dönemin oyuncuları için efsane olarak nitelendirilen Grand Theft Auto 5 oyunuydu. Grand Theft Auto 5 oyunun şuandaki piyasadaki fiyatı ise aşağı yukarı 169 lira...

İkinci yeni yıl indirimi!

Steam ise, her özel günde olduğu gibi yeni yılda da dev indirimlere imza atmıştı. Bu sefer de Çin'in yeni yılını kutlamak için ikinci bir yılbaşı indirimi düzenleyeceğini sosyal medyadaki ajan hesaptan duyuruldu. Steam Database hesabının açıklamasına göre Steam, Çin'in yeni yılı olan 11 Şubat tarihinde yeni bir indirim düzenleyecek. Steam uygulaması genel olarak çok kısa bir süre öncesinden indirimlerini duyurur. Ancak hesabın belirttiğine göre Steam'in e maillerine sızarak ayın 11'inden 15'ine kadar bir dev indirim düzenlendiği duyuruldu. Çin'in 2021 yılına denk gelen yıl ise Öküz yılı.