Dikkatli ve sakin olun

Bugün Satürn - Mars karşıtlığını tam olarak kesinleşti. Kemik kırılmaları ile ilgili olaylar gündeminize gelebilir. Dikkatli olunuz. Harcamalarınıza dikkat ediniz. Geçmişte yaptığınız borçları ödemekte zorlanabilirsiniz. Mars Neptün Trinesinin gökyüzüne hakim olduğu şu günlerde; yakın çevrenizle sanatla ilgili faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Ani fevri konuşmalardan uzak durunuz.
Jüpiter Merkür 150° açısı ve Marsın da Jüpiter'e yapmış olduğu 150 ° açı ani çıkacak tartışmaların büyüyüp kavgaya dönüşebileceğini bize göstermektedir. İkili ilişkilerde, anlaşmalarda ve sözleşmelerde sıkıntılar yaşanabilir.
Plüto Güneş 150° lik açı ani yaşanılacak değişimi işaret etmektedir. Plüto acıtır, yakar ve dönüştürür.
Ay'ın bulunduğu burç konumu itibariyle gizli konulara merakımız artabilir. Gizli konuları açığa çıkartmaya çalışabilirsiniz.
17 Haziran Dolunay'ına sayılı günler kaldığını ve gökyüzünde dolunay enerjisinin hissedildiğini unutmayınız. Olaylar karşısında sakinliğinizi koruyunuz. Tartışmalara girmeyin. Kendi iç dünyanıza yönelin ve gizli de kalmış duygusal problemleriniz varsa bunları tespit edebilirsiniz.
Unutmayın; gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır...

Önceki ve Sonraki Yazılar