Diletta Leotta ve Can Yaman aşkı hakkında bomba gibi iddia! Bu iddia İtalya'yı sallayacak!

Diletta Leotta ve Can Yaman aşkı hakkında bomba gibi iddia! Bu iddia İtalya'yı sallayacak!

Aşkları gündeme bomba gibi düşen Diletta Leotta aşkı hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı! Bu iddia İtalya'yı sallar. İkilinin aşkında flaş bir gelişme yaşandı! İddialar eğer doğru ise... Can Yaman'ın aşk hayatında flaş gelişme..

Can Yaman'ın reklam çekimi için gittiği İtalya'da yeni aşkı ortaya çıkınca dedikodu kazanı kaynadı. İkilinin oteldeki görüntülerinin medyaya yansımasının ardından bir iddia daha ortaya atıldı. 

Aşkları gündeme bomba gibi düştü

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan habere göre ünlü oyuncu Can Yaman, İtalyan sunucu Diletta Leotta ile görüntüleri basına sızmıştı. Sızan görüntülerle birlikte Can Yaman ile beş gün boyunca Roma'daki otelde konaklayan güzel sunucunun aşkları gündeme bomba gibi düştü. Hem İtalyan hem de Türk basınını sarsan gelişme ile ilgili yeni bir iddia daha gündeme geldi... Can Yaman'ın romantik hareketi bakın nasıl gündeme yansıdı?

Instagram'da paylaşmış

Diletta Leotta geçtiğimiz günlerde daha iddialar gündemde yokken instagramda bir fotoğraf paylaşmıştı. Elinde bir buket çiçek ile poz veren ünlü sunucu "İşle geçen bir günün ardından, odada bir buket çiçek bulmak bizi bir gülümsemeyle uyutur" notu ile paylaşım yapmıştı. neredeyse 300 bin kişinin beğendiği fotoğraftaki buketi ise Can Yaman'ın gönderdiği iddia edildi. Yaman, Leotta'ya romantik sürprizler yapıyor.

Boksör sevgilisinden ayrılmıştı

Uzun süre beraber olduğu boksör sevgilisi Daniele Scardina ile ayrılan Leotta'nın  önceki aylarda tekrar barıştıkları iddiaları gündemde dolaşıyordu. Ancak bu iddialar yalanlanmıştı. Leotta'nın Yaman ile olan ilişkisi ortaya çıkınca ikilinin kesin olarak ayrıldığı da doğrulanmış oldu. 

Yaman İtalyanca biliyor mu?

Ünlü oyuncu Can Yaman sadece Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde değil, İtalya ve İspanya'da da oldukça ünlü. Yaman ise İtalyan Lisesini birincilikle bitirdi ve İtalyancayı iyi bir şekilde konuşabiliyor. Yakın zamanda da İtalya yapımı Sandakan dizisinde başrolde oynayacak.