Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde seyirci çılgına döndü isyan başladı! Büyük olaylar var

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde seyirci çılgına döndü isyan başladı! Büyük olaylar var

TV8 ekranlarında yayınlanan ve başta epey güzel bir performans sergileyen dizi Doğduğun Ev Kaderindir izleyicisine isyan bayrağını çektirecek raddeye geldi. İzleyicilerin isyanı ise o olaydan sonra başladı...

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in reytingleri hiç olmadığı kadar düştü! Dizinin gidişatı seyirciyi sinirlendirirken özellikle Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılması seyirciyi diziden soğuttu. Oyuncu diziden ayrıldıktan sonra gelen reyting sonuçlarındaki düşüş de dikkat çekti.

Zeynep'in değişimi rahatsız ediyor

Dizinin sevilen karakteri olan Zeynep, ayakları üzerinde durmaya çalışan ve mantıklı kararlar alan bir karakterdi. Hatta dizinin ilk yayınlandığı dönemlerde de epey övgü almış ve Türk dizi dünyasının aranan mantıklı karakteri olarak adını duyurmuştu. Ancak son günlerde Zeynep'in aldığı mantıksız kararlar seyirciye ekran başında saç yolduruyor.

Önceki bölümün fragmanında görülen manzara ise seyirciye yok artık dedirtti. Barış ve Zeynep'in birlikte mutlu olmasını isteyen seyirci mantıksız bir karar ile yollarını ayıran çifti görünce isyan bayrağını çekti. 

İbrahim Çelikkol gidince reytingler çakıldı...

Diğer yandan dizinin ilk bölümlerinde delikanlı tavırları ve sadakati ile çok sevilen Mehdi karakteri sonrasında ise mafya gibi tavırlar sergileyerek seyirciyi hayal kırıklığına uğratan senaryoda Mehdi'nin acı vedası ise artık son damlayı taşırdı. Seyirciler, yeni bölüm tanıtımında ateş püskürdü. Güzel bir diziyken sırf uzatma çabası için dizinin güzelim hikayesini mahvettiklerini dile getiren seyirciler, yeni güzel dizilerin çekildiğini artık onları izleyeceklerini belirttiler. 

İbrahim Çelikkol kim?

Kocaeli'nde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu dünyaya gözlerini 1982 senesinde açtı. Eskiden modellik yapan Çelikkol, anne tarafından Selanik göçmeni, baba tarafından ise Arap kökenlidir.  Basketbolla bile ilgilenen yakışıklı oyuncu genç millilerin arasında yer almıştı. Osman Sınav ile tanışınca hayatı değişen Çelikkol, ilk defa Pars: Narkoterör filminde oynadı. 

Sonrasında pek çok dizide rol alan Çelikkol, İffet dizisinde başrolde yer almıştı. Fetih 1453'te Ulubatlı Hasan'ı canlandıran oyuncu son olarak ise TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol aldı.