Doktor Doktor Dolaştı Sorununa Çareyi 1 Kaşık Elma Sirkesiyle buldu

Doktor Doktor Dolaştı Sorununa Çareyi 1 Kaşık Elma Sirkesiyle buldu

Elma Sirkesinin belki daha önce hiç duymadığınız şaşırtan bir sırrından bahsedeceğiz. Aslında bir çok sırrı var ama bunları hiç duymamış olabilirsiniz

Marketlerde satılan Elma Sirkeleri yerine kendiniz evde yaptığınız elma sirkesini kullanmaya özen gösterin.

Çünkü evde yaptığınız doğal elma sirkesinin şaşırtan faydaları var. Püf noktasını öğrendikten sonra bu bilgiler işinize yarayacak.

Elma Sirkesini sadece salatalara kullanıyorsanız gerçekten çok yanılıyorsunuz.

Bakın ne gibi faydaları var: Belki daha önce duymadınız o yüzden sizde arkadaşlarınızın yararlanması için mutlaka paylaşın:

Günümüzde bir çok insan Elma sirkesinin faydalarından artık emin. Elma sirkesi başlı başına bir mucize olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik evde yapımıda oldukça basit. Doğal olan elma sirkesi bedenimizde harikalar yaratıyor.

Doktor doktor dolaşarak ilaç peşinde koşmadan önce aşağıdaki listeye göz atmanızda bir yarar olduğunu düşünüyoruz. Elma sirkesiyle gelen mucizeleri sizlerle paylaşalım

İşte Sırasıyla Elma Sirkesinin mucizeleri

VARİS PROBLEMİNE ELMA SİRKESİ

Varis, eninde sonunda tüm kadınları etkileyen can sıkıcı bir durumdur. Bir miktar pamuğa sirke damlatın ve yatmadan önce varisli bölgeye uygulayın. Bu sayede tüm gün üzerine yük binen bacaklarımız dinlenecektir.

AYAK KOKUSUNA ELMA SİRKESİ

 Ayaklarınızın yumuşamasını ve kötü kokulardan arınmasını istiyorsanız ayaklarınızı yıkadığınız suya bir miktar sirke dökün ve 15 dakika bekletin.

AĞIZ KOKUSUNA ELMA SİRKESİ

Bir kaşık sirke ve yarım bardak suyu karıştırıp gargara olarak kullanabilirsiniz. Kötü nefese neden olan bakterilere karşı etkili olacaktır.

GEREKSİZ KİMYASALLARA SON! KOLTUK ALTINIZA ELMA SİRKESİ

Banyodan sonra koltukaltınıza ufak bir miktar sirke sürerseniz deodorant görevi görecektir. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde kötü kokuyu da engeller.

TONİK YERİNE ELMA SİRKESİ

 Sirke gözenekleri sıkılaştırır ve kirleri temizler. Yüzünüzü temizledikten sonra bir parça pamuğa sirke damlatın ve cildinize tonik gibi uygulayın.

SOLGUN SAÇLARA ELMA SİRKESİ

Şampuan ve diğer ürünler saçlarınızı zamanla soluklaştırır. Şampuanla saçlarınızı yıkadıktan sonra bir bardak ılık suya karıştırdığınız elma sirkesini saçlara uygulayın. 2 dakika bekletip durulayın.

SİVİLCE LEKELERİNE ELMA SİRKESİ

Elma sirkesi ve sade sodayı bir pamuğa damlatıp cildinize sürün ve yarım saat bekleyin inanılmaz şekilde bebek gibi bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz. 

sonraki haber CHP KARIŞTI - UĞUR DÜNDAR BİLE İSYANDA- AYRINTILAR TIKLAYIN