Sadık Şimşek

Sadık Şimşek

Dolar 5 Tl mi olacak ? Piyasaları ne bekliyor?

Türkiye ile ABD arasında ki vize krizi Türkiye düşmanlarının iştahını kabarttı..

Sosyal medyada kendini bilmez bazı beyinsiz takımı şimdiler de bunu gündeme getirmeye başladılar! Dolar etiketi altında gördüğüm yorumlar adeta dehşete düşürdü beni.

Bu nasıl bir alçaklıktır böyle inanılır gibi değil. Ellerine fırsat geçmeyi versin bir anda düşmandan daha fazla düşmanlık yaparlar Türkiye'ye..

Sözde kumpaslar kurulur ses kayıtları ortaya saçılır hemen bunlar atlarlar üzerine.

Sözde sokak eylemleri olur hemen bunlar üzerine atlayıp doların şu kadar olacağını bu kadar olacağını pompalamaya başlarlar.

Hain bir grup tarafından kanlı bir darbe girişimi gerçekleştirilir bu şerefsizler yine piyasaya çıkar ve klavye başında dolar şu kadar olacak bu kadar olacak yorumunda bulunurlar.

Bre beyinsizler Dolar 5 tl olunca siz kazançlı mı olacaksınız ? Hadi dolar 5 tl oldu sizde bir tarafınıza kına yakmaya başladınız diyelim. Dolar 5 Tl olunca her şey yerli yerinde mi kalacak..

Alacağın ekmeğin fiyatı bile artacak. Oturduğun evin kirası artacak. Kullandığın elektriğin,internetin,suyun her şeyin fiyatı artacak.

Ayda yılda bir kursağına giren et varya o kurban bayramlarında bile kursağına girmeyecek.

Kazanan kim mi olacak ? Kazanan sizler gibi budalaların sayesinde Türkiye'ye düşman olan dolar zengini bir kaç fırsatçı olacak. Kazanan çok çok belki 1000 kişi ama kaybeden 80 Milyon olacak.

Türkiye hepimizin. Bu işin sağı da yok soluda yok. İktidara muhalif olacağım derken ülke düşmanlığı yapıp düşmanla aynı cephede olanlara diyecek tek bir söz var!

Yerin dibine batsın sizin muhalifliğiniz yerin dibine batsın sizin insanlığınız!

Sadık Şimşek

www.instagram.com/serdarsadik

Önceki ve Sonraki Yazılar